Exotická svatba

tel. 251 566 249

Barbados |  Hotely Barbados |  Crane

Crane * * * * *

Barbados

Resort The Crane byl prvním, který byl na Barbadosu postaven, jeho historie sahá až do roku 1887. Více než sto let si drží velmi vysoký standard, který dnes označujeme pěti hvězdičkami. Kombinuje eleganci, starosvětský šarm a úžasné přírodní krásy. Leží na stejnojmenné pláži, kterou televizní dokumentární série Lifestyles of the Rich and Famous zařadila mezi deset nejkrásnějších pláží světa.

Poloha

Luxusní resort The Crane leží na jihovýchodním pobřeží Barbadosu, na mořském útesu nad půvabnou pláží, k níž se dostanete výtahem.

Půl hodiny od hotelu se nachází hlavní město Bridgetown. Stotisícová metropole je častým cílem turistů z celého světa nejen kvůli příjemnému, teplému klimatu, ale i památkám, jejichž historie sahá až roku 1628, kdy byl Bridgetown založen. Rozhodně byste neměli minout Náměstí Národních hrdinů, kde je soustředěna největší koncentrace pamětihodností a starobylý přístav s čilou osobní i nákladní dopravou.

O hotelu

Historický ráz hotelu starého přes sto let neporušila ani rekonstrukce, která jej zařídila všemi moderními vymoženostmi, které zajišťují větší pohodlí, ale neubírají nic z původní atmosféry. Lokace na útesu dává nádherný výhled i pocit výlučnosti.

Hotel evokující hrad s věží a něžnými balustrádami s jedinečným okolím tvořeným zahradou protkanou seskupením bazénů ve tvarech lagun, nad nimiž se klenou historizující můstky. Klientům je k dispozici recepce, půjčovna aut, parkování, obchody, směnárna, konferenční místnosti, internet.

Ubytování

Hotel The Crane nabízí velmi různorodé ubytování, můžete bydlet v hlavní historické budově, v rezidenčních apartmánech nebo ve vilách. Základní vybavení všech pokojů a suit tvoří klimatizace, televizor, DVD přehrávač, internet, jacuzzi, fén, telefon, žehlička, trezor.

Private Residences

Rozlehlé přízemní suity nabízejí několik kategorií: Junior Suite, One Bedroom, Two Bedroom, Three Bedroom.

The Crane's Private Residences nabízejí příjemnou kombinaci majestátnosti 19. století s pohodlím století jednadvacátého. Jsou situovány v přízemí, rezidence se dvěma ložnicemi mají navíc soukromý bazén.

Historic Hotel

Historická budova hotelu nabízí osmnáct pokojů v kategoriích: Hotel Rooms, One Bedroom Suites, Two Bedroom Suites. Pokoje jsou zařízeny starobylým stylovým nábytkem, mahagonovou postelí s nebesy a mají výhled na oceán.

Villas

Villy jsou rozmístěny na rozlehlých hotelových  pozemcích resortu The Crane. Nabízejí ubytování o velikosti 270 -370 m2 a podle rozlohy mají jednu až tři ložnice, dále velký obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, několik koupelen s jacuzzi. Disponují velkým balkonem a některé dokonce střešní terasu pro slunění nebo grilování v dokonalém soukromí.

Restaurace a bary

L'Azure Restaurant

  • mořské speciality, tradiční karibská kuchyně
  • o nedělích snídaně ve formě bufetu s živou Karibskou gospelovou hudbou, nědělní obědy s živou hudbou

Zen Restaurant

  • klasická thajská a japonská kuchyně, sushi bar
  • nejlepší svého druhu na Barbadosu

Carriage House Poolside Restaurant

  • lehká jídla, svačinky, koktejly po celý den

D´Onofrio´s

  • italská restaurace

Bar 1887

  • kvalitní vína a koktejly
  • každý večer živá hudba

Aktivity

Hotel nabízí krásné pláže, ideální ke koupání a vodním sportům, soustavu bazénů, kvalitně vybavené fitness centrum, tenisové kurty. Hotelové lázně poskytují mnoho relaxačních i zkrášlovacích kůr za použití boikosmetiky včetně masáží, manikůry, pedikůry, péči o celé tělo či obličej.

Zdroj foto: CraneVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji