Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Coral Reef Club * * * * *

Barbados

Nedávno zrenovovaný resort Coral Reef Club se může pyšnit pěti hvězdičkami a právem, je totiž dokonalou ukázkou elegance Západní Indie. Prioritou personálu je dodržet heslo: "Small Luxury Hotel of the World"

Detail Hotelu

Crane * * * * *

Barbados

Resort The Crane byl prvním, který byl  na Barbadosu postaven, jeho historie sahá až do roku 1887. Kombinuje eleganci, starosvětský šarm a úžasné přírodní krásy.

Detail Hotelu

Little Arches * * * *

Barbados

Čtyřhvězdičkový hotel Little Arches je uveleben se skryté zátoce na jižním pobřeží Barbadosu. Byl postaven ve středozemním stylu, což je  v této lokalitě unikátní. Jeho intimní atmosféru podtrhuje i to, že je určen pouze pro dospělé.

Detail Hotelu

Mango Bay * * * *

Barbados

Resort se sladce vonícím názvem Mango Bay je ideální místem dovolené pro ty, kteří hledají pohodlí All Iinclusive kombinované s osobním a přátelským přístupem malého hotelu.

Detail Hotelu

Sandpiper * * * * *

Barbados

Hotel Sandpiper patří mezi malými hotely k těm nejexkluzivnějším v Karibiku, stejně jako sesterský hotel Coral Reef Club ležící nedaleko. Svých pět hvězdiček získal i díky personálu, který se věnuje hostům s maximální péčí, aby se k nim rádi rok co rok rádi vraceli.

Detail Hotelu

Sugar Cane Club & Spa * * *

Barbados

Tříhvězdičkový resort Sugar Cane Club & Spa představuje jedinečné spojení harmonie, luxusu, poklidu a soukromí. Zárukou klidu je i fakt, že hotel neakceptuje děti do 14ti let.

Detail Hotelu

Amaryllis Beach Resort * * *

Barbados

Amaryllis Beach Resort leží sto padesát metrů od bílé písčité pláže a je obklopen tropickou zahradou. Najdete ho na malebném jižním pobřeží ostrova nedaleko restaurací, nočních klubů, zábavních aktivit a Hastings Plaz.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Crystal Cove * * * * *

Barbados

Crystal Cove, čtyřhvězdičkový All Inclusive hotel byl nedávno kompletně zrenovován, klienti se mohou těšit z pokojů zařízených v zářivé paletě moderních barev, ochotného personálu a mnoha zábavních programů a aktivit.

Detail Hotelu

House * * * * *

Barbados

The House je pětihvězdičkový hotel pouze pro dospělé klienty, kteří si tak mohou naprosto nerušeně užívat elegantního prostředí, prvotřídních služeb a stylově zařízených pokojů.

Detail Hotelu

Island Inn * * *

Barbados

Tříhvězdičkový hotel Island Inn  je situován necelé dva kilometry od centra Bridgetownu, obklopen obchody, restauracemi a přesto jen pár kroků od krásné pláže v Carliste Bay.

Detail Hotelu

Sea Breeze Beach * * * *

Barbados

Nedávno zrenovovaný hotel Sea Breeze Beach je čtyřhvězdičkové prázdninové letovisko poskytují All Inclusive servis. Patří k němu dvě pláže a pochopitelně i mnoho volnočasových aktivit.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji