Exotická svatba

tel. 251 566 249

Barbados |  Hotely Barbados |  Coral Reef Club

Coral Reef Club * * * * *

Barbados

Nedávno zrenovovaný resort Coral Reef Club se může pyšnit pěti hvězdičkami a právem, je totiž dokonalou ukázkou elegance Západní Indie. Stavební sloh hotelu ctí klasický styl ostrova Barbados, tedy koloniální architekturu silně ovlivněnou britským šarmem. Domy jsou tradičně zdobeny dřevěnými balustrádami, dřevořezbami a okenicemi. Prioritou personálu je dodržet heslo: "Small Luxury Hotel of the World"

Poloha

Půvabný resort je zasazen do dvanácti-akrové  zahrady na Západním pobřeží Barbadosu asi 45 minut jízdy od letiště a 20 minut jízdy od města St. James. Do hlavního města resort pravidelné dopravní spojení.

Hotelová zahrada je krásnou ukázkou tropické přírody Barbadosu – exotické orchideje se perou o pozornost s oranžovými květy stromů flamboyant, v korunách tropických stromů žije mnoho druhů ptáků.

O hotelu

Hotel Coral Reef Club v soukromém vlastnictví rodiny, která přišla na Barbados v padesátých letech minulého století a z malého hotýlku se jí podařilo vybudovat špičkové zařízení.

V hotelu se můžete vykoupat ve dvou mozaikových bazénech, tělo potrápit v plně vybavené tělocvičně či na jiných sportovištích přímo v hotelu či nedaleko. Příjemné večery či lenivá odpoledne můžete strávit ve stylovém koktejlovém baru, samozřejmostí jsou služby kadeřníka a butik se značkovými oděvy. Internet je přístupný jak na všech pokojích tak ve většině prostot hotelu.

Ubytování

Resort Coral Reef Club disponuje 88 pokoji, chatkami či apartmány.  Všechny jsou prostorné a zařízené individuálním designem, příjemné klima je zajišťováno klimatizací či stropním větrákem, k dalšímu vybavení patří vysoušeč vlasů, trezor, CD přehrávač s budíkem, toustovač, lednička. V koupelně je sprchový kout nebo vana, v některých obojí.

Garden Room/Cottage

Klimatizované pokoje  s manželským lůžkem či dvěma postelemi mají  k dispozici soukromý balkon či patio s výhledem do zahrady. Jsou určeny k ubytování dvou osob.

Superior / Luxury Junior Suite

Suity disponují oddělenou ložnicí od obytného prostoru.  V ložnici je buď dvoulůžko nebo dvě jednoduché postele a jsou určeny pro dvě osoby. Luxury Suity se nacházejí blíže k moři a mají většinou výhled na bazén.

Luxury Cottage/Suite

Klimatizované chatky nebo přízemní suity se skládají z ložnice, šatny, koupelny, obýváku s rozkládací pohovkou, velkého patia se soukromým bazénem. Určeny k ubytování dvou dětí a dvou dospělých.

Villas

Naprostý komfort a soukromí nabízí ubytování ve vilách, rozdělené jsou podle počtu ložnic a koupelen.

Restaurace a bary

Restaurant

  • jediná restaurace disponuje výhledem na Karibské moře
  • mořská kuchyně, karibské speciality, mezinárodní strava

Aktivity

Návštěva Barbados nemusí znamenat jen odpočinek na pláží střídaný se sportovním vyžitím. Na Barbadosu po celý rok probíhají různé festivaly – od jazzu po gospel, přes karnevaly k opeře. Nechybí ani oslavy významných, historických a kulturních událostí.

Přímo v resortu lze zdarma využít šnorchlování, lodičky, vodní lyže, tenisové kurty, posilovnu. Nedaleko se rozkládá golfové hřiště, botanická zahrada, deštný prales, rezervace, Národní muzeum ZOO a další zajímavosti.

Zdroj foto: Coral Reef ClubVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji