Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tobago |  Hotely Tobago |  Half Moon Blue

Half Moon Blue * * * *

Tobago

Hotel Half Moon Blue postavený v koloniálním stylu s vysokými stropy a prostornými verandami shlíží z kopce na skrytou zátoku. Navrhla ho přední světová modelka Gloria Jones-Knapp a podařilo se jí úspěšně přetvořit sto padesát let starý dům v elegantní hotel butikového tipu. Prostředí hotelu i celé pojetí je stvořené pro trávení lenivých dní a romantických, exotických nocí dovolené.

Poloha

Malý hotel v historické budově leží nedaleko historické Fort George. Od zátoky Bacolet ho dělí silnice a několik schodů, má však přístup na soukromou pláž Sandy Bay. Čtvrť Baconet leží necelou míli od centra hlavního města Tobaga Scarborough. Jde o velmi klidnou rezidenční čtvrť, kde vás žádný městský hluk rušit nebude. Letiště je vzdáleno asi 15 minut jízdy.

O hotelu

V případě Half Moon Blue je na místě hovořit spíše o hotýlku než o hotelu, disponuje pouhými deseti pokoji zařízenými v elegantním koloniální stylu. Najdete tu jak venkovní tak vnitřní bazén, internetové připojení formou WiFi, Business centrum, parkování pro hosty zdarma a také půjčovnu aut.

Ubytování

Opravdu prostorné pokoje disponují nádherným výhledem na oceán a z ratanových křesílek velkých teras můžete za jasných dní vidět sesterský ostrov Trinidad. K vybavení každého z pokojů patří klimatizace, rychlovarná konvice, telefon, lednička, trezor, kabelová TV, CD přehrávač, pohovka.

Restaurace a bary

Cafe Havana Restaurant and Bar

  • vyhlášená restaurace v kubánském stylu
  • karibské speciality, mezinárodní kuchyně
  • kubánské koktejly

Aktivity

V hotelu vám půjčí auto a vy se můžete vydat za krásami ostrova Tobago, pokud nevíte kam, ochotně vám pomohou zorganizovat výlety.  Využijte blízkost centra hlavního města Scarborough a poznejte  historii a život  malého karibského státu z první ruky. Nedaleko se nachází golfové hřiště  a tenisové kurty.

Nadosah ruky je pak možné si vyzkoušet všemožné vodní sporty jako například lodní lyžování, potápění, šnorchlování, rybaření a další.

Zdroj foto: Half Moon BlueVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji