Exotická svatba

tel. 251 566 249

Grenada |  Hotely Grenada |  Calabash Hotel

Calabash Hotel * * * * *

Grenada

Resort Calabash se skládá ze třiceti siut postavených čelem k moři ve tvaru podkovy kolem osmiakrové tropické zahrady. Každá ze suit je přepychově zařízená a jejich součástí je patio či balkon, whirlpool a nádherný výhled do okolí. Resort vyniká skvělým servisem a personál se řídí pravidlem, že žádné přání klientů není nemožné.

Poloha

Centrem resortu je bujná tropická zahrada u moře zakončená pláží bílého písku Anse Aux Epines, kterou omývá teplé moře. Pro nedočkavé hosty může být výhodou, že hotel leží pouhých sedm minut jízdy od letiště, ale nadměrného hluku není třeba se obávat, protože letecký provoz nad Grenadou není nijak hustý. Příhodná je i vzdálenost od hlavního města ostrovního státu, která činí pouhou čtvrt hodinku.

O hotelu

I když si luxusní prázdninové letovisko Calabash zakládá hlavně na prvotřídním servisu, při čem zaujme hlavně snídaně podávaná na terase či balkonu pokojů, disponuje vším vybavením nutným pro prvotřídní resort. Na krásné pláži vás osvěží drinky servírované v plážovém baru, nechybí ani rozlehlý bazén se slunnými terasami.  K dispozici je internetové připojení, knihovna, restaurace, butik, půjčovna aut, široké sportovní zázemí  včetně fitness centra či tenisových kurtů. Hotelové lázně Heaven & Earth Spa nabízejí péči o tělo, obličej, ale i diety či zdravý životní styl. Velmi uklidňující je krásný výhled z lázeňské budovy umístěné s kopích s výhledem na zátoku.

Ubytová

Už to, že resort Calabash disponuje pouhými třiceti suitami, je zárukou  klidu a soukromí. Každá ze suit je vybavena klimatizací a stropním větrákem, vanou s whirlpoolem, sprchovým koutem, nezbytností je přítomný fén. V obytné části najdete dokovací stanici na iPod, televizor a DVD přehrávač, internetové připojení,  plně vybavený minibar a příslušenství pro výrobu kávy a čaje, trezor.

Westside Suites

Jsou situované nedaleko pláže, skládají se z ložnice, obývací části a balkonu či patia. Ke koupelně náleží šatna.

Whirlpool Suites

Prostorné suity s velkou koupelnou s whirlpoolem. Z balkonu se skýtá fantastický výhled přímo na pláž.

Superior Suites

Vzdušně zařízené suity disponují velkým společenským prostorem odděleným od ložnice francouzskými dveřmi a výhledem do krásné zahrady.

Pool Suites

Luxusně pojaté suity mají k dispozici vlastní bazén, který je od okolí oddělen vysokou zdí, kterou svými díly ozdobila místní umělkyně Géraldine Le Leannec.

Thorneycroft Suite

To nejromantičtější ubytování nabízí Thorneycroft Suite obklopená vlastní zahradou s bazénem.

Vily

Pro nejnáročnější zákazníky je k dispozici několik soukromých vil s bazénem a veškerým myslitelným komfortem.

Restaurace a bary

Rhodes Restaurant

  • oblíbená i mezi místními
  • světová kuchyně s lokálním vlivem
  • večery při pianu

Beach Restaurant & Barnes Bar

  • celodenní kuchyně
  • barbecue, čerstvé ryby, saláty
  • drinky, koktejly, čerstvé džusy

Aktivity

A aktivnímu odpočinku slouží poměrně velký výběr nemotorových vodních sportů, které jsou v ceně pobytu. Zdarma je také kulečník, tenis, fitness,

Zdarma lze využít nemotorizované vodní sporty, tenis, kulečník, posilovna. Za příplatek je pak potápění. Asi deset minut od hotelu se nachází devítijamkové golfové hřiště.

Zdroj foto: CalabashVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji