Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tobago |  Hotely Tobago |  Bacolet Beach Club

Bacolet Beach Club * * * *

Tobago

Bacolet Beach Club je malý, elegantní hotel, jeho personál si zakládá na osobním přístupu k hostům. Klid a soukromí je dán už samotným počtem pokojů, kterých v hotelu najdete pouze dvacet, každý navíc disponuje rozlehlou terasou. Autorkou designu celého hotýlku je přední topmodelka Gloria Jones-Knapp, která mu dodala nadčasový šmrnc a eleganci.

Poloha

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel se rozkládá na svazích  kopců, nad malou soukromou pláží, ke které se dostanete po chodech. Město Scarborough s mnoha obchůdky, hlavním trhem, nákupním centrem, jehož rušné ulice jsou plné aut a veselé hudby, je vzdáleno asi 3 kilometry, k letišti je to asi 15 kilometrů.

Tobago je krásný ostrov v Karibiku, jeho skalnaté jeskyně, pláže s hnědým nebo růžovým korálovým pískem krásně ladí s hustou vegetací tropického pralesa.

O hotelu

Hotel v bujné, svažité zahradě zaujme  střechami, které našly inspiraci v orientální architektuře. Zátoku můžete pozorovat přímo z balkonů pokojů, nebo nekonečného bazénu,

jehož okraj jako by splýval s modrým oceánem. Na pláži jsou k odpočinku připraveny lehátka, ideální pro opalování nebo navazování nových známostí. Osvěžující drinky vám namíchají jak v baru u bazénu, tak v plážovém. V areálu hotelu se také nachází vyhlášená restaurace Café Havana. Internet je k dispozici nejen na pokojích, ale v celém areálu hotelu. Také je možné pronajmout si auto a zajet si na golfové hřiště vzdálené asi 20 minut jízdy, do rušného města Scarborough, nebo za krásami ostrova Tobago.

Ubytování

Bacolet Beach Club se může pochlubit skutečnou intimní atmosférou, v hotelu je jen dvacet pokojů a suit, každá s rozlehlou terasou, kde můžete z křesílek pozorovat tyrkysovou zátoku Sandy Bay. K vybavení každého z pokojů dále patří klimatizace, televizor s DVD přehrávačem, WiFi připojení, fén, žehlička, rychlovarná konvice, telefon, lednička, trezor.

Z nabízeného ubytování si můžete vybrat ze čtyř kategorií, které se liší umístěním a velikostí:

  • Bay de Luxe

  • Junior Penthouse

  • Superior Penthouse

  • Superior Penthouse de Luxe

Restaurace a bary

Café Havana

  • několika-podlažní restaurace, z každého poschodí výhled na oceán
  • lokální, asijská a mezinárodní kuchyně
  • tropické koktejly

Beach bar

  • plážový bar
  • osvěžující koktejly

Aktivity

Dovolená je určena k odpočinku, toho si užijete sluněním na terasách kolem bazénu, nebo - kdo raději blízkost moře – na skryté, soukromé pláži. Milovníci golfu mohou zajet na nedaleké golfové hřiště, zkrátka nepřijdou ani zájemci o potápění, kurzy se pořádají asi půl hodiny cesty od hotelu  Při návštěvě tak neznámého ostrova by bylo škoda nepoznat jeho krásy, navštivte hlučené a veselé hlavní město Scarborough, které leží doslova co by kamenem dohodil,  nechte si od hotelu zorganizovat výlety autem nebo lodí.

Zdroj foto: Bacolet Beach ClubVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji