Exotická svatba

tel. 251 566 249

Lesbos |  Hotely Lesbos |  Hotel Alma

Hotel Alma * * * *

Lesbos

Čtyřhvězdičkový hotelový komplex Alma najdete na okraji Petry, na vyvýšeném místě odkud obhlédnete celou petrskou zátoku s ostrovem sv. Jiří. Za jasného počasí uvidíte i šest kilometrů vzdálený Molyvos, při pohledu do vnitrozemí spatříte nedaleké hory. Necelých 100 metrů vzdálená pláž Avlaki má pozvolný vstup do nepříliš hluboké vody. V blízkosti pláže najdete typicky řecké taverny, kde můžete ochutnat tamní kulinářské speciality.

Poloha

Vesnička Petra, na jejímž okraji leží hotel Alma, asi 6 km jižně od Molyvosu. Jméno dala obci skála, která stojí uprostřed roviny nedaleko moře, název Petra totiž řecky znamená skála. Na vrcholu skály stojí kostel Panagia Glykophilousa a je odtud nádherný výhled do krajiny a na moře. Vesnici charakterizují křivolaké uličky lemované kamenným domky, v nichž se většinou již nebydlí, ale sídlí tu obchůdky se suvenýry, kavárny a restaurace. Romantické prostředí Petry i její okolí přímo vybízí k toulkám a je stvořené pro romantické duše, které chtějí strávit čas spolu.

O hotelu

Velmi příjemný hotelový komplex Alma je tvořen vilami a budovami uprostřed upravených zahrad plných zeleně. Dominuje mu obrovský sladkovodní bazén, na jehož trasách můžete celé dny lenošit v pohodlných lehátkách či relaxovat s drinkem v ruce u poolbaru. Zatímco u baru jsou slunečníky a lehátka zdarma, na pláži za ně zaplatíte.  Dětem je k dispozici dětský bazén a dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkami. Z terasy hotelové restaurace můžete obdivovat celou zátoku a pobřeží městečka.

Připojení na internet najdete v recepci, ale ten je za poplatek, v okolí recepce je ale wifi příjem zdarma, také můžete využít internetovou kavárnu v centru Petry.  Co se týká sportů, tak v hotelu je tenisový kurt.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj disponuje koupelnou s vanou, WC a jistě potěší i fén. K vybavení dále náleží televizor se satelitním příjmem a rádiem, lednice a pokoje Superior nabízejí navíc i sejf, balkon či terasa jsou samozřejmostí. Všechny pokoje jsou klimatizované v období 1.7.-15.9. Na pokojích máte možnost jedné přistýlky, případně dětské postýlky.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu.

Zdroj foto: almahotel.grVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji