Exotická svatba

tel. 251 566 249

Mauricius |  Hotely Mauricius |  Dinarobin Hotel Golf & Spa

Dinarobin Hotel Golf & Spa * * * * * *

Mauricius

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Mauricius patří k renomovanému řetězci Beachcomber. Má jedinečnou polohu na jihozápadní části ostrova ve stínu monumentální skály Le Morne. Pláže bělostného písku nabízejí koupání v naprostém soukromí, ale i další s nimi spojené aktivity, jak pro rodinu tak pro jednotlivce. Osmnácti jamkové pole, které je součástí hotelu, nabídne nejlepší zázemí zkušeným golfistům. Romantické prostředí je jako stvořené pro nezapomenutelný svatební obřad, kterou vám za pomoci zkušeného managemetu hotelu rádi zařídíme podle vašich představ.

Poloha

Na poloostrově pojmenovaném po skále Le Morne zabírá Dinarobin Hotel Golf+Spa celý severní cíp. Na severu navazuje na komplex další z hotelů řetězce  Beachcomber Le Paradis, s nímž dohromady nabízí přes sedm kilometrů bělostných pláží obklopujících tyrkysovou lagunu. Z druhé strany ohraničuje areál golfové hřiště nad nímž se tyčí skála Le Morne, jeden ze symbolů Mauricia.

Areály Le Paradis a Dinarobin odděluje malá říčka, jejíž ústí slouží jako hotelové přítaviště. Kdo chce šetřit kroky může zdarma využít služeb pendlujících golfových vozíků a hotelového minivanu.

Z mezinárodního letiště sem cesta trvá zhruba hodinu. Nejbližší středisko  Le Tamarin je vzdáleno  asi 20 minut taxíkem, hlavní město Port Louis necelou hodinku.

O hotelu

V roce 2009 prošel hotel Dinarobin Hotel Golf+Spa kompletní renovací, při níž byl do některých prstenců suit vestavěn menší bazén. Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm, přičemž se v areálu nachází celkem šest bazénů. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou pochopitelně v ceně.

Hotel nabízí velkou vstupní halu s recepcí a business centrem, jehož součástí je WiFi připojení zdarma. V komplexu nechybí ani několik boutiques, kadeřnictví, prádelna či půjčovna aut.

Pro návštěvníky hotelu s časným příletem či naopak pozdním odletem slouží Arrival / Departure Lounge, klimatizovaná místnost se  skříňkami, sprchami, toaletami a TV.
Rodinám s dětmi slouží tradiční špičkový dětský klub Blue Marlin, který  je určen dětem ve věku  od 3 do 12ti let a to prakticky celodenně od 09-23 hodin. Dále hotel nabízí možnost sjednat si za úplatu hlídání.  

Pozor! Při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit.

Ubytování

Hotel Dinarobin Hotel Golf+Spa nabízí celkem 172 pokojů, které jsou situovány v jedno či dvoupatrových vilkách o dvou až šesti prostorných pokojích s kuchyňkou. Všechny vilky jsou orientovány k moři. Pokoje se dělí do svou typů: Junior a Senior, jejich rozdělení a vybavení je následující.

Junior Suite

Ttyto pokoje mají rozlohu 65 m2 a nacházejí se dále od pláže. Vstupuje se do nich přes velkou krytou terasu či balkon s pohodlným posezením. Uvnitř je klimatizace, Sat-TV, obývací část, minibar, sejf, varná konvice (káva a čaj zdarma), rozlehlá koupelna se samostatnou vanou, sprchovým koutem, WC, fénem, župany a šatnou, v níž nechybí žehlička ani žehlící prkno. Zdarma je i připojení na internet i pokrytí WiFi.

Club Junior Suite

Jsou identické s kategorií Club Junior Suite, ale navíc mají Ipod-Station a Nespresso. Nacházejí se v druhém sledu od pláže a jejich klienti mají v ceně The Club.

Club Junior Suite Beachfront

Mají totožné vybavení s Club Junior Suite, ale nacházejí se nejblíže pláži. Mají v ceně The Club.

Club Senior Suite Beachfront

Apartmány o rozloze 115 m2 s vybavením jako Club Junior Suite Beachfront, ovšem s větší obývací částí, která však není od spací nijak oddělena. Dále siuty této kategorie nabízejí velkou koupelnu a impozantní krytou terasu.

Family Suites

Jsou určeny početnějším rodinám a vzniknou propojením dvou  Junior Suites.

Club Family Suites Beachfront

Pro početné rodiny. Jde o propojený Club Junior Suite Beachfront s Club Senior Suite Beachfront.

Upozornění: Uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!

Restaurace a bary

L'Harmonie

  • hlavní restaurace hotelu
  • mezinárodní kuchyně

Saveurs des Iles

  • francouzská gastronomie

Le Morne Plage

  • plážová restaurace
  • mořské plody a ryby

Il Gusto

  • italská kuchyně s důrazem na toskánské speciality

Le Cabanon bar

  • plážový bar

Mahogany Bar

  • trendy prostor s vybraným nábytkem z ratanu, dřeva a kůže

Stravování

Polopenze nabízí snídani bufetového typu v hlavním restaurantu L´Harmonie a večeři bufetového typu případně výběr z menu tamtéž.

Alternativou  je večeře a la carte (za příplatek) v Saveurs des Illes, v Il Gusto s italskou nabídkou jídel nebo Le Morne Plage, kde si pochutnáte na mořských specialitách.

Jídla se podávají během dne ve všech restaurantech a la carte, a to za úhradu.

The Club

Koncept THE CLUB je skutečným unikátem: Žádné bláznivé all inclusive s hordou přiopilých turistů odkudsi, ale naprosto exkluzívní privátní zařízení pro část hostů, kde můžete v klidu a pohodě po celý den pít své oblíbené drinky, pochutnávat si na sendvičích a dalších dobrotách, užívat internet, číst noviny, a to vše již v ceně pobytu!

Hosté ubytovaní v suites označených Club mají v ceně pobytu zahrnuto využití privátní lounge Le Martelo, jehož služby můžete využít výhradně uvnitř.  Nabízí kontinentální snídaně 0800-1200, sendviče a chuťovky 1230-1400, čaj a kávu 1600-1700 s neomezenou konzumaci vybraných nápojů (whisky, gin, vodka, rum, koktejly, čaj, káva) 0800-2000.  Dále je zde možnost neomezeného užívání ADSL, k dispozici je denní tisk a knihovna. Klienti The Club mají přednostní check-in a prioritu na early check-in / late check-out.

Upozornění: děti do 12 let mají přístup pouze v doprovodu dospělé osoby!

Aktivity

V ceně jsou k dispozici vodní lyže a plachtění v sousedním Le Paradis, dále windsurfing, kanoe, kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, tři kvalitní tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, beachvolejbal, badminton, stolní tenis, aerobic, jóga, fitness centrum.

K aktivitám za úhradu patří tenisové míčky, potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, půjčovné kol, výlety katamaránem, vyhlášené lázeňské centrum Spa by Clarins.

Denně se v resortu konají zábavné a hudební produkce.

Golf

International championship golf course s parametry 18 jamek, par 72 a délkou 5.899m uspokojí i náročné hráče. Hotelový host zaplatí za denní green free asi 20 EUR, za  golfcart cca 36 EUR.  Golfové dovednosti můžete zlepšit ve vynikající golfové akademii hotelu, opět za úhradu.
Do dvaceti minut jízdy od hotelu se nacházejí i další golfová hřiště, která mohou hotelový hosté pro zpestření využít - Golf du Chateau a Le Tamarina (green fee + golfcart vždy cca 80 EUR).

Zdroj foto: Beachcomber HotelsVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji