Exotická svatba

tel. 251 566 249

Mauricius |  Hotely Mauricius |  Coin de Mire Attitude

Coin de Mire Attitude * * *

Mauricius

Tříhvězdičkový resort Coin de Mire Attitude v kombinaci elegantně moderního zařízení s typicky mauricijskou architekturou vytváří příjemné prostředí pod tropickým sluncem, kde se každý návštěvník cítí jako doma. Usměvavý personál, upravená tropická zahrada, 120 pokojů a hotelové SPA se stanou dokonalým prázdninovým místem pro rodinu, páry i osamělé cestovatele.

Poloha

Resort je situován na severním pobřeží Mauricia, mezi rybářskou vesnicí Cap Malheureux a živou osadou Grand Baie. Leží u pobřežní silnice, s výhledem k jedné z nejfantastičtějších krajin ostrova s výhledem na mystickou skálu Gunner's Coin.  Hlavní město ostrova – Port Louis  je vzdáleno 35 kilometrů, tedy asi tři čtvrtě hodinu jízdy autem, z letiště sem pojedeme asi hodinu a čtvrt.

O hotelu

Elegantní tříhvězdičkový hotel nabízí zařízením i polohou možnost příjemného prožití prázdnin v elegantním prostředí moderního hotelu a zelené tropické zahrady z velmi slušné peníze.  Hotelu vévodí příjemná recepce se společenským prostorem. Osvěžit se můžete v jednom ze dvou bazénů, nebo na pláži, kde Vás kromě teplého, čistého moře čeká i široký výběr prázdninových aktivit.  Hotelové lázně byly otevřeny v roce 2010 a nabízejí péči o tělo a obličej na bázi přírodních přípravků.

Pokud cestujete s dětmi, bude vás zajímat dětský klub, který se stará o děti ve věku od 3 do 12 let přes den od 9 do 116 hodin. Hotel také nabízí individuální hlídání dětí na vyžádání.

V hotelu dále funguje prádelna, směnárna, půjčovna aut a bicyklů, butik, připojení na internet. Veřejná doprava do Grand Baie funguje asi v 15ti minutových intervalech.

Ubytování

Pokoje v Coin de Mire Attitude jsou k dispozici ve třech kategoriích: Superior, Deluxe a Family. Všech 102 pokojů  je situováno v zahradách a jejich součástí je otevřená terasa nebo balkon. K základnímu vybavení patří klimatizace, stropní větrák, trezor, mini bar, telefon, televizor, DVD přehrávač (pouze v pokojích Deluxe a Family), vysoušeč vlasů, potřeby pro přípravu kávy a čaje.

Superior Rooms

Nedávno zrenovované pokoje o velikosti 33 m2 jsou zařízeny ratanovým nábytkem. Určeny pro ubytování maximálně pro dva dospělé a dítě.

Deluxe Rooms

Pokoje Deluxy byly postaveny teprve nedávno, jejich rozloha čítá 35 m2 a mají velmi moderní vzhled. Určeny pro ubytování maximálně pro dva dospělé a dítě.

Family Rooms

Pokoje o rozloze 40 m2 jsou dostatečně prostorné pro ubytování dvou dospělých a dvou dětí.

Restaurace a bary

La Paillote Restaurant

  • lokální a mezinárodní kuchyně, pokrmy z ryb
  • snídaně, obědy, večeře

Belle Vue Bar

  • bar u bazénu
  • exotické koktejly
  • lehké svačinky
  • večeře á la carte

Aktivity

Dovolená bez pořádné zábavy a sportů by nebyla tou pravou. V hotelu Coin de Mire Attitude

mají hosté v ceně jízdy lodí se skleněným dnem, kajaky, šlapací loď, tenisové kurty, fitness, stolní tenis, pétanque nebo deskové hry.

Připlatit je třeba si za výlety na jachtě, služby potápěčského centra, rybaření, jízdy na katamaránu a další.

Po setmění na Vás čekají zábavné programy ve formě tematických večerů, kde můžete mimo jiné shlédnout taneční vystoupení indických, afrických nebo sega tanců. Čtyřikrát týdně probíhají taneční večery kapelou nebo s DJ.

Zdroj foto: Coin de Mire AttitudeVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji