Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Gaia Palace Deluxe * * * *

Kos

Gaia Palace Deluxe je poměrně rozsáhlý resort, který leží asi čtyři kilometry od půvabné rybářské vesničky Mastichari. Sněhobíle natřené domy, rozprostírající se od široké, písčité pláže, jsou obklopeny zahradou s parkovou úpravou. Budovy jsou rozděleny do čtyř sekcí v různých kategoriích. Tři shluky budov jsou postavené okolo bazénů, čtvrtá je blízko k moři.

Detail Hotelu

Hotel Tigaki Beach * * * *

Kos

Jen několik desítek metrů dělí klienty hotelu Tigaki Beach od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Kos, která je pokrytá jemným, bílým pískem. Moderní, pohodlně zařízené pokoje i servis odpovídající čtyřhvězdičkovému ratingu hotelu, činí z resortu Tigaki Beach vhodné místo pro trávení dovolené.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Marmari Beach * * * *

Kos

Hotelový areál Marmari Beach je tvořen rozlehlou vzrostlou zahradou, do níž jsou zasazeny hotelové budovy, hřiště a sladkovodní bazény. Kvalitní hotelový servis a stravování formou All Inclusive zajišťují pohodlnou a bezstarostnou dovolenou u nejkrásnějších pláží Egejského moře.

Detail Hotelu

Marmari Palace * * * * *

Kos

I pro nejnáročnější klientelu je vybaven moderní, hotelový komplex Marmari Palace. Na ploše 65 tisíc m2 pokrytých zahradou stojí hlavní budova a čtyři další stavby, komplex tak tvoří malou vesnici, ideální pro strávení pohodové dovolené.

Detail Hotelu

Tigaki Star * * *

Kos

Malý rodinný hotel Tigaki Star najdete nedaleko hlavní ulice malebného letoviska Tigaki, i přes to v něm zažijete klid a soukromí. Hezká pláž s pozvolným vstupem do moře je asi 300 metrů od hotelu. Kromě příjemného lenošení nabízí i široký výběr vodních sportů.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji