Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 12 15 Další »

Le Meridien Bora Bora * * * *

Bora Bora

Půvabný resort La Meridien se nachází na vnějším ochozu ostrůvků Bora Bora s výhledem na vrcholek hory Otemanu. Zelená příroda, tyrkysové moře, dřevěné a kamenné stavební komponenty a nedotčenost civilizací, to vše najdete v romantickém a přísně ekologickém resortu.

Detail Hotelu

Le Meridien Tahiti * * * *

Tahiti

Luxusní resort Le Meridien zasazen na nejkrásnější bílé pláži ostrova Tahiti byl vybudován jako útočiště těch, kteří hledají tropický ráj s úchvatným výhledem na tyrkysovou lagunu a klidné hory.

Detail Hotelu

Le Paradis & Golf Club * * * * *

Mauricius

Le Paradis – ráj a opravdu je tento resort perlou mezi hotely na Mauriciu. Pláže bílého písku kolem průzračně křišťálového moře zátoky vábí k opalování, průzračné vody k potápění, nad nimi ční nepřehlédnutelný monument skály Le Morne. 

Detail Hotelu

Le Victoria * * * * *

Mauricius

Hotel Le Victoria nabízí velmi prostorné pokoje, obdivovatele podmořských krás zase nadchne bohatá korálová laguna nedalekého Národního mořského parku. Ostatně celý koncept hotelu je určen pro vyznavače aktivní dovolené.

Detail Hotelu

Likuliku Lagoon * * * * *

Fidži

Likuliku Lagoon je jen před několika málo lety postavený luxusní resort, který má všem ještě jedno prvenství – na Fidži je jediným, která má chatky postavené na vodě. Celý byl koncipován tak, že respektuje integritu s tradicemi, kulturou a architekturou ostrova.

Detail Hotelu

Little Arches * * * *

Barbados

Čtyřhvězdičkový hotel Little Arches je uveleben se skryté zátoce na jižním pobřeží Barbadosu. Byl postaven ve středozemním stylu, což je  v této lokalitě unikátní. Jeho intimní atmosféru podtrhuje i to, že je určen pouze pro dospělé.

Detail Hotelu

Long Bay Beach Resort & Villas * * * *

Britské panenské ostrovy

Poměrně velký resort vyšší tříhvězdičkové kategorie je ideální pro rodiny i jednotlivce hledající klid a soukromí. Resort vznik na místě bývalé plantáže cukrové třtiny a na historii tu narazíte na každém kroku.

Detail Hotelu

Lux Le Morne * * * * *

Mauricius

Pětihvězdičkový resort Lux Le Morne představuje oázu pro milovníky menších, klidnějších zařízení s ubytovacími a stravovacími službami na té nejvyšší úrovni.

Detail Hotelu

Malolo Island * * * *

Fidži

Malolo je domácky působící resort venkovského stylu, který určují chatky s přátelským personálem a autentickým prostředím. Naprostý klid ruší jen šustění kokosových palem a vlny omývající pobřeží.

Detail Hotelu

Mana Island Resort * * * *

Fidži

Představte si šest malých rekreačních středisek, každý s vlastní atmosférou, nabídkou ubytování a služeb, které dokážou upokojit potřeby od nejnáročnějších klientů po nenáročné. To vše je hlavní předností resortu Mana Island.

Detail Hotelu

Mango Bay * * * *

Barbados

Resort se sladce vonícím názvem Mango Bay je ideální místem dovolené pro ty, kteří hledají pohodlí All Iinclusive kombinované s osobním a přátelským přístupem malého hotelu.

Detail Hotelu

Maritim * * * *

Mauricius

Ráz hotelu Maritim určují vkusně zakomponované kamenné ruiny bývalého cukrovaru. V roce 2009 proběhla velkorysá renovace, která resortu velmi prospěla.

Detail Hotelu

Matamanoa Island * * * *

Fidži

Matamanoa Island je malý, intimní, odlehlý resort zasazený na krásném, stejnojmenném ostrově. Je ideální pro ty, kteří chtějí zapomenout na stres práce a náročný životní styl nebo ty, kteří sní o míru a klidu.

Detail Hotelu

Medhufushi Island Resort * * * * *

Maledivy

Resort Medhufushi patří mezi českými turisty k nejoblíbenějším, ve velmi dobrém poměru ceny a výkonu Vám Medhufushi Resort představí Maledivy v celé své kráse a bohatství.

Detail Hotelu

New Emerald Cove * * *

Seychely

Resort New Emerald Cove nabízí vše, co zosobňuje pojem „ty pravé Seychely“ – klid, romantiku, krásné pláže. Když už je klidu příliš, není problém dopravit se přes zátoku vydat se poznávat krásy ostrova, nebo navštívit Casino.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 12 15 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji