Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Outrigger On The Lagoon * * * * *

Fidži

Krásný, pětihvězdičkový resort Outrigger On The Lagoon je postaven ve čtyřiceti akrové zahradě u písečné pláže v samém srdci Korálového pobřeží. Koncipován ve stylu moderní fidžijské vesnice, ovšem bungalovy jsou plně klimatizované a pohodlně a luxusně zařízené.

Detail Hotelu

Paradise Sun Hotel * * * *

Seychely

Paradise Sun Hotel se vyznačuje velmi neformální, uvolněnou atmosférou, kdy není prohřeškem proti bontonu přijít na večeři v šortkách a naboso. Krásný areál a služby na vysoké úrovni jen doplňují nenucenou pohodu zdejšího pobytu.

Detail Hotelu

Pearle Beach Resort & Spa * * * *

Mauricius

Na slunném západním pobřeží Mauricia je situován tříhvězdičkový resort Pearle Beach, který nabízí příjemnou dovolenou v ideálním poměru komfortu a ceny.

Detail Hotelu

Peter Island Resort * * * * *

Britské panenské ostrovy

Luxusní pětihvězdičkový resort Peter Island se nachází na stejnojmenném ostrově, který je největším soukromě vlastněným z Britských panenských ostrovů. Idylické místo daleko od civilizace s krásnou tropickou přírodou a špičkovými službami je Rájem na zemi.

Detail Hotelu

Royal Palm * * * * * *

Mauricius

Hotel Royal Palm patří k hotelovému řetězci Beachcomber, v jehož rámci má výsadní postavení – je tím nejlepším a nejluxusnějším, co může Mauricius nabídnout.

Detail Hotelu

Sandpiper * * * * *

Barbados

Hotel Sandpiper patří mezi malými hotely k těm nejexkluzivnějším v Karibiku, stejně jako sesterský hotel Coral Reef Club ležící nedaleko. Svých pět hvězdiček získal i díky personálu, který se věnuje hostům s maximální péčí, aby se k nim rádi rok co rok rádi vraceli.

Detail Hotelu

Shandrani All Inclusive Serenity Plus * * * * *

Mauricius

Na jihovýchodním pobřeží Mauricia se nachází Beachcomber Shandrani All Inclusive Serenity Plus, který nabízí patrně nejlepší služby pro rodinnou dovolenou, stejně tak ale uspokojí vyznavače  aktivní dovolené, zábavy, dobrého jídla a pití.

Detail Hotelu

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island * * * *

Bora Bora

Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Island může nabídnou hostům exkluzivní prostředí soukromého ostrůvku a krásné bílé písčité pláže. Pětadevadesát velkorysých bungalovů různých stylů a umístění zajišťuje komfortní ubytování jako z pohádky o ráji.

Detail Hotelu

Sofitel Maeva Beach Resort * * * *

Tahiti

Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort je situován na půvabné pláži, obklopený tropickými zahradami. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 216 stylovými pokoji, každý se soukromým balkonem a nádhernými výhledy na hory nebo přes lagunu na ostrov Moorea.

Detail Hotelu

Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort * * * *

Moorea

Sofitel Moorea la Ora Beach Resort je zasazen ve skryté krásné laguně s výhledem na pohoří ostrova Tahiti. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 114 luxusními bungalovy postavenými nad hladinou moře, na pláži nebo v zahradách, kde je stíní vysoké palmy.

Detail Hotelu

Sonaisali Island Resort * * * *

Fidži

Sonaisali Island Resort se, jak název napovídá, rozkládá na ostrově. Dalo by se mluvit o dokonalé poloze – ostrůvek nabízí odlehlost a intimitu, ideální podmínky pro odpočinek a zároveň téměř na dosah najdete velkoměstské radovánky.

Detail Hotelu

Spice Island Beach Resort * * * *

Grenada

Jméno hotelu Spice Island Beach Resort v sobě nese odkaz minulosti, kdy Grenada byla pro civilizovaný svět největším zdrojem exotických ingrediencí jako skořice, muškátu a hřebíčku.

Detail Hotelu

St. Anne Resort * * * * *

Seychely

Resort St. Anne Resort náležící řetězci Beachcomber leží na ostrůvku Svaté Anny a tím dává návštěvníkům naprosté soukromí nádherného místa s vysokými palmami, bílými plážemi a žulovými skalisky.

Detail Hotelu

St. James's Club * * * *

Antigua

St. James's Club byl postaven v ústraní na 100 akrovém poloostrově a šíří atmosféru neformálního klubu: exklusivní úkryt pro páry, rodiny či singles s mnoha aktivitami a širokým vybavením.

Detail Hotelu

Sugar Cane Club & Spa * * *

Barbados

Tříhvězdičkový resort Sugar Cane Club & Spa představuje jedinečné spojení harmonie, luxusu, poklidu a soukromí. Zárukou klidu je i fakt, že hotel neakceptuje děti do 14ti let.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji