Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 5 8 12 13 14 15 Další »


Níže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Tigaki Star * * *

Kos

Malý rodinný hotel Tigaki Star najdete nedaleko hlavní ulice malebného letoviska Tigaki, i přes to v něm zažijete klid a soukromí. Hezká pláž s pozvolným vstupem do moře je asi 300 metrů od hotelu. Kromě příjemného lenošení nabízí i široký výběr vodních sportů.

Detail Hotelu

Tokatoka Resort * * *

Fidži

Tříhvězdičkový resort leží uprostřed tropické zahrady, jen tři minuty jízdy od mezinárodního letiště v Nadi. V žádném případě ale nečekejte jen lepší noclehárnu, hotel je plně vybaven i pro odpočinek a prázdninové lenošení včetně pěkného ubytování a velkého bazénu.

Detail Hotelu

Vanira Lodge * *

Tahiti

Vanira znamená v jazyce Tahiťanů vanilka a toto jméno charakterizuje tento resort jako místo s jemnou vůni, harmonií a poklidem, které nyní slouží jako prázdninové útočiště pro méně náročnou klientelu. Leží na poloostrově Tahiti Iti a oplývá příjemnou pláží a mořem, které nabízí ideální podmínky pro surfování.

Detail Hotelu

Village Temanoha * * *

Moorea

Malý pension Village Temanoha se nachází v samém srdci ostrova Moorea obklopen bujnou vegetací. Uspokojí spíše nenáročnou klientelu, která ostrov Moorea navštívila za účelem prozkoumání jejích přírodních krás.

Detail Hotelu

Village Temanuata Beach * * *

Bora Bora

Rodinný hotel skvěle umístěný na pláži Pointe Matira v jedné z nejlepších oblastí Bora Bora nabízí patnáct moderně zařízených bungalovů. Uspokojí spíše méně náročnou klientelu s aktivním přístupem k dovolené.

Detail Hotelu

Vomo Island Resort * * * * *

Fidži

Na Fidži přicházejí turisté často hledat dovolenou ve stylu Robinsona Crusoa a luxusní ostrovní resort Vomo jim tento zážitek může přiblížit. Tento pětihvězdičkový resort nabízí skutečné soukromí v tropických zahradách s mnoha příležitostmi k volnočasovým aktivitám, devíti-jamkovým golfovým hřištěm a krásnými lázněmi Senikai.

Detail Hotelu

Westin Resort Nusa Dua * * * * *

Bali

Resort Westin, součást špičkového řetězce Starwood Hotel, prošel nedávno rekonstrukcí za 13 milionů dolarů. Leží v oblasti luxusní dovolenkové enklávy Nusa Dua.

Detail Hotelu

Yasawa Island Resort * * * * *

Fidži

Jedním z nejodlehlejších míst Fidži je panenský ostrov Yasawa, kde leží stejnojmenný exkluzivní resort. Na severním pobřeží ostrova se mezi palmami ukrývá osmnáct luxusních vil, z nichž každá poskytuje soukromí jen pár koků od bělostné písečné pláže.

Detail Hotelu

Zoëtry Agua Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Únik před hektickým životním stylem nabízí luxusní dominikánský hotel Zoëtry Agua Punta Cana. Oáza klidu s pouze jedenapadesáti přepychově zařízenými suitami, které jsou zařízené podlahami z tropického dřeva a kamennými akcenty ve stavbě, příjemně harmonizuje s okolní bujnou přírodou a přilehlým oceánem.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 5 8 12 13 14 15 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji