Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.


Níže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Anantara Seminyak * * * * *

Bali

Anantara Seminyak patřící do mezinárodního vynikajícího hotelového řetězce je situován u jedné z nejkrásnějších pláží Seminyak, která je známá pro skvělé podmínky pro surfování.

Detail Hotelu

Anchorage Inn * * *

Antigua

Anchorage Inn je malý hotel na Antigui. Neleží sice přímo u pláže, ale z hotelu je zajištěna doprava. Ubytování v tomto hotelu je ideální jako základna pro výlety po ostrově, doporučujeme pronajmout si auto.

Detail Hotelu

Bagus Jati * * * * *

Bali

Milovníci duchovna, svěžího horského vzduchu a poklidu najdou ideální dovolenou v hotel Bagus Jati, který vznikl přestavbou bývalé hinduistické usedlosti, jež dodává komplexu budov usazených pod vrcholky hor duchovní atmosféru.

Detail Hotelu

Bali Hyatt * * * *

Bali

Hotel Bali Hyatt nabízí ideální spojení klidné dovolené v krásném prostředí tropické zahrady přímo u pláže a společenského vyžití přilehlého letoviska Sanur, které nabízí bohatou nabídku obchodů se suvenýry a tradičním folklorním zbožím ale i rušný noční život v nesčetných hospůdkách a barech.

Detail Hotelu

Bali Legian Beach * * * *

Bali

V jazyku Bali znamená slovo Legian něco ´sladkého, potěšujícího, rozkošného pro smysly´. A to samé se snaží splnit resort Bali Legian Beach svým hostům, o které pečuje přátelský, usměvavý personál, jehož cílem je, aby tamní pobyt nebyl jen rozkošný, ale také nezapomenutelný.

Detail Hotelu

Bali Mandira Beach Resort * * * *

Bali

Hotel je postaven u krásné pláže letoviska Legian a zároveň nedaleko města Kuty, areál je zasazen v romantické tropické zahradě, která lemuje pláž známou úchvatnými západy slunce.

Detail Hotelu

Banyan Tree * * * * *

Seychely

To že byl Banyan Tree začleněn mezi Leading Hotels of the World svědčí o exkluzivitě tohoto místa, kterou ještě více podtrhuje jeho umístění v nejhezčí zátoce  ostrova Mahe. Je stvořen pro tu nejnáročnější klientelu, která touží po dovolené v soukromí.

Detail Hotelu

Beachcomber Island Resort * * *

Fidži

Beachcomber Island Resort je doslova rájem pro ty, kteří jsou mladí, aktivní a neumí ani vteřinu zůstat v klidu. Představa správně strávené dovolené, je pro ně nekonečný ohňostroj zážitků, pohybu a večírků.

Detail Hotelu

Berjaya Beau Vallon Bay Beach Resort * * *

Seychely

Berjaya Beau Vallon Bay Beach Resort leží na severu ostrova Mahé, na jedné z tamních nejkrásnějších pláží Beau Vallon Bay s jemným bílým pískem. Přijatelné ceny a klidné prostředí uspokojí širokou klientelu.

Detail Hotelu

Blue Haven * * * *

Tobago

Hotel Blue Haven byl postaven ve 40. letech minulého století z trosek bývalé pevnosti Fort King George nedaleko Scarborough, hlavního města Tobaga. Hotel butikového tipu si zakládá na stylovém zařízení a krásném prostředí zátoky Bacolet Bay. Nabízí pohádkovou dovolenou v klidném prostředí a při tom v těsném dosahu kulturních a společenských příležitostí města hlavního města.

Detail Hotelu

Blue Horizons * * *

Grenada

Krásný resort situovaný na západním pobřeží Grenady nabízí úroveň ubytování a služeb odpovídající třem hvězdám. Velice tu dbají na zdravý životní styl a ekologii, tudíž se zaměřují hlavně na turisty sdílející  podobnou filosofii a přístup k okolnímu světu.

Detail Hotelu

Bora Bora Pearl Beach Resort * * * * *

Bora Bora

Pearl Beach Resort se nachází na Motu Tevairoa, jednom z vnějších ostrovů Bora Bora. Zabírá krásnou lagunu a nabízí inspirativní pohled na horu Otemanu, zatímco si v klidu a pohodlí užíváte svůj odpolední koktejl na pláži.

Detail Hotelu

Bounty Island Fiji Resort * *

Fidži

Dvouhvězdičkový resort Bounty Island Fiji je ideálním prázdninovým místem pro rodiny s dětmi a mladé návštěvníky. Nabízí široký výběr volnočasových vodních aktivit, jako plavání, šnorchlování, potápění či veslování, ke kterým má opravdu vynikající podmínky.

Detail Hotelu

Bvlgari Hotels and Resorts Bali * * * * *

Bali

Ty nejnáročnější cestovatele stejně jako zamilované páry, které touží po klidném romantickém kousku ráje, uspokojí špičkový hotel Bvlgari Hotels and Resorts Bali. Za velmi příznivé ceny nabízí vysokou kvalitu služeb i ubytování.

Detail Hotelu

Carlisle Bay Resort * * * * *

Antigua

Pětihvězdičkový resort Carlisle Bay na Antigui patří mezi nejluxusnější v Karibiku. Leží v zátoce u krásné pláže obklopené bujnou tropickou zahradou. Příslušnost k mezinárodnímu řetězci The Leading Hotel of the World je samo o sobě zárukou prvotřídních služeb a vysoké úrovně ubytování.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji