Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.


Níže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Lux Belle Mare (Beau Rivage) * * * * *

Mauricius

Větší pětihvězdičkový hotel stylem odkazuje na kořeny obyvatel ostrova a v dokonalé harmonii mísí prvky pocházející z Afriky, Indie či Číny.

Detail Hotelu

Majestic Colonial Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Rozsáhlý pětihvězdičkový resort Majestic Colonial Punta Cana je bez pochyby skvělým místem odpočinku pro páry, rodiny s dětmi i skupiny. Příjemné tropické prostředí, široká nabídka aktivit, jedinečná gastronomie, nákupní možnosti, večerní zábavné show v karibském rytmu – to jsou jen některé z kratochvílí, které jsou pro hosty hledající oddech a únik od starostí všedních dnů přichystány.

Detail Hotelu

Majestic Elegance Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Majestic Elegance Punta Cana je mladší, sesterský resort sousedního Majestic Colonial. V Majestic Elegance Punta Cana najdete odpověď na otázku, jak naplnit potřeby klientů, kteří sní o dovolené ve velkém stylu, kvalitním vybavení a nadstandardním servisu, bez ohledu na to, zda je zamilovaná dvojice, rodina s dětmi, nebo osamělý cestovatel.

Detail Hotelu

Manava Suite Resort Tahiti * * * *

Tahiti

Nedávno postavený hotel Manava Suite Resort je situován v hlavním městě Francouzské Polynésie Papeete, jen několik minut jízdy od mezinárodního letiště. Moderní stavba na břehu moře navržená architektem Brunem Hervochonem nabízí komfortní pokoje a služby čtyřhvězdičkové úrovně.

Detail Hotelu

Maradiva Villas Resort & Spa * * * * *

Mauricius

Pětihvězdičkový hotel Maradiva Villas Resort + Spa je určen klientům, pro něž ideální prožití dovolené znamená klidné a stylové prostředí se značným množstvím soukromí a zajištěním služeb té nejvyšší kvality.

Detail Hotelu

Marmari Beach * * * *

Kos

Hotelový areál Marmari Beach je tvořen rozlehlou vzrostlou zahradou, do níž jsou zasazeny hotelové budovy, hřiště a sladkovodní bazény. Kvalitní hotelový servis a stravování formou All Inclusive zajišťují pohodlnou a bezstarostnou dovolenou u nejkrásnějších pláží Egejského moře.

Detail Hotelu

Marmari Palace * * * * *

Kos

I pro nejnáročnější klientelu je vybaven moderní, hotelový komplex Marmari Palace. Na ploše 65 tisíc m2 pokrytých zahradou stojí hlavní budova a čtyři další stavby, komplex tak tvoří malou vesnici, ideální pro strávení pohodové dovolené.

Detail Hotelu

Matangi Private Island Resort * * * *

Fidži

Matangi Private Island Resort vám dopřeje opravdovou esenci Fidži. Objevíte klid intimního hotelu, který se rozkládá na 240 akrech pozemků pokrytých tropickým pralesem, bílé pláže, vulkanické skály i korálové útesy, které skrývají rozmanitý podmořský život.

Detail Hotelu

Maya Ubud * * * * *

Bali

Úchvatný horský areál nabízí jedinečné zázemí s krásným ubytováním ve vilách skýtajících naprosté soukromí a luxus.

Detail Hotelu

Melia Bali Villas & Spa Resort * * * * *

Bali

Velmi oblíbený hotel nabízející pětihvězdičkový standard s krásným ubytováním, půvabnými plážemi a příjemným personálem. Je ideální jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

Detail Hotelu

Melia Benoa * * * *

Bali

Architektura resort Melia Benoa reflektuje graciézní přírodu ostrova Bali, kterou provází příjemný, přátelský personál s všudypřítomným úsměvem na tvářích. Hotel situovaný v krásné zahradě je nejen ze zmíněných důvodů ideálním místem ke strávení dovolené.

Detail Hotelu

Mercure Hotel Nadi Fiji * * * *

Fidži

Mercure Hotel Nadi Fiji leží jen několik minut od mezinárodního letiště Nadi na hlavním a největším z ostrovů Fidži Viti Levu. Poskytuje zázemí turistického hotelu a na své si v něm přijdou jak rodiny s dětmi, tak i obchodníci, hledající zajímavé místo ke konferencím či seminářům.

Detail Hotelu

Musket Cove Island Resort Fiji * * * * *

Fidži

Pohupující se kokosové palmy, sladce vonící mandlové pečivo a dvanáct kilometrů nedotčených pláží, horské slunce a proslulá pohostinnost obyvatel Fiji, to vše na ještě něco navíc najdete v luxusním letovisku Musket Cove Island.

Detail Hotelu

Nanuya Island Resort * * * *

Fidži

Nanuya Island Resort je situován na překrásném místě v souostroví Yasawa. Velice útulné letovisko je obklopené kokosovými palmami, bílými slunnými plážemi a azurovým mořem.

Detail Hotelu

Naviti Resort * * * * *

Fidži

Naviti Resort patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější letoviska na Fidži. Rozprostírá se v 31 akrové úpravné tropické zahradě na největším z fidžijských ostrovů Viti Levu. Pětihvězdičkový resort je určen jak pro rodiny s dětmi tak samostatné páry, hledající spíše klid.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji