Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Tambua Sands * * *

Fidži

Pokud o dovolené hledáte intimitu a odpočinek, doporučujeme únik do resortu Tambua Sands, populárního resortu zvláště mezi cestovateli hledajícími příjemnou a přátelskou atmosféru.

Detail Hotelu

Tokoriki Island Resort * * * *

Fidži

Přímo nebeský klid najdete v Tokoriki Island Resort, letovisku ležícím na stejnojmenném ostrově fidžijského souostroví Mamanuca. Bude vyhovovat těm, kteří dávají přednost ubytování a odpočinku v uklidňujícím prostředí, obklopeni typickým designem tichomořských ostrovů.

Detail Hotelu

Treasure Island Resort * * * *

Fidži

Resort s příznačným názvem – Treasure Island – tedy ostrov pokladů – je zasazen na malém korálovém atolu a patří k nejoblíbenějším fidžijským resortům již po více než 36 let.

Detail Hotelu

Trou Aux Biches * * * * *

Mauricius

Nejlepší koupání na Mauriciu najdete jednoznačně v hotelu  Trou Aux Biches, který je  pojmenován po proslulé laguně, u níž leží. K hotelu patří pláže bílého písku svažující se do moře, které je dost hluboké a tedy vhodné ke koupání i v době odlivu.

Detail Hotelu

Vatulele Island Resort by Six Senses * * * * *

Fidži

Pětihvězdičkový resort Vatulele na stejnojmenném ostrůvku patří ke světovému luxusnímu hotelovému řetězci Six Senses. Byl otevřen roku 1990 a při jeho zařizování byl brán zřetel na detail a styl odrážející neobvyklý design Santé Fe Style.

Detail Hotelu

Veranda Pointe aux Biches Hotel * * * *

Mauricius

Veranda Pointe aux Biches Hotel disponující ratingem 3+ nabízí ideální poměr kvality ubytování a ceny. Architektura hotelu rozloženého v tropické zahradě v sobě odráží rustikální a přírodní prvky, podél pobřeží je lemován zlatavou pláží a tyrkysovým mořem.

Detail Hotelu

Verandah Resort & Spa * * * *

Antigua

The Verandah Resort & Spa je prázdninový resort poskytující  možnosti, které k řádnému dovolenkovému vyžití hledá každý. Od přírodních stezek, nemotorizovaných vodních sportů, šnorchlování a tenisu, po SPA péči, fitness centrum či dětský klub.

Detail Hotelu

Warwick Fiji Resort & Spa * * * *

Fidži

Rozlehlá budova resortu Warwick se nachází na jižním pobřeží ostrova Viti Levu, který patří do „zlaté prázdninové oblasti“ korálového pobřeží, kde se seskupují ty nejžádanější letoviska Fidži.

Detail Hotelu

Admiral Tsilivi * * * *

Zakynthos

Hotel Admiral, který patří do sítě Xenos Hotels, se nachází přímo v letovisku Tsilivi. Velký resort čítá na 180 pokojů, hosté mohou využít některý ze tří bazénů, nebo trávit celé dny v horkém písku pláží v Tsilivi, Bouka či Gaidaros. Resort svou živou atmosférou přímo vybízí, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili naplno.

Detail Hotelu

Afroditi Venus Beach Hotel & Spa * * * *

Santorini

Čtyřhvězdičkový Afroditi Venus Beach Hotel & Spa je komplexem čtyř budov postavených v tradičním ostrovním stylu kombinovaném s moderním vybavením. Nachází se velmi blízko pláži a zároveň i v centru města Kamari.

Detail Hotelu

Alexandra Beach * * * *

Zakynthos

Na klidném místě, nedaleko centra města Tsilivi, přímo u písečné pláže, leží hotelový komplex Alexandra Beach čtyřhvězdičkové úrovně. Kolem hotelových budov se rozkládá zahrada s vysokými piniovými stromy, které stíní bungalovy rozeseté po zahradě. Celé dny můžete lenošit kolem hotelového bazénu nebo na plážových lehátkách.

Detail Hotelu

Amaryllis Beach Resort * * *

Barbados

Amaryllis Beach Resort leží sto padesát metrů od bílé písčité pláže a je obklopen tropickou zahradou. Najdete ho na malebném jižním pobřeží ostrova nedaleko restaurací, nočních klubů, zábavních aktivit a Hastings Plaz.

Detail Hotelu

Anastasia * * * *

Zakynthos

Romantický hotel Anastasia je natřen tmavě růžovou barvou s bílými detaily. Ostrovní architektura je doplněna hlubokými balkony a terasami, které zajišťují soukromí pro posezení v jejich stínu. Romantický ráz hotelu podtrhuje bujná zelená zahrada s banánovníky, které plní i stínící a osvěžující funkci.

Detail Hotelu

Aparthotel Atrio * * * *

Peloponéský poloostrov

Poměrně nedávno postavený tříhvězdičkový apartmánový hotel Atrio disponujeme moderními, prostornými pokoji s nadstandardním vybavením. Pláž je vzdálená asi padesát metrů a dostanete se k ní přes zahradu po schodech. Ve studiu Atrio budou spokojeni všichni, kteří hledají klidnou dovolenou a upřednostňují ubytování v soukromí.

Detail Hotelu

Aqua Grand Exlusive Deluxe Resort * * * * *

Rhodos

Pětihvězdičkový resort Aqua Grand Exlusive Deluxe je určen pouze pro dospělé, což jistě uvítají páry, které touží po ničím nerušeném odpočinku, nebo zamilovaným, kteří na Rhodos přijeli uzavřít sňatek a užít si první dny manželství v láskyplném objetí a soukromí. Hotel leží přímo na pláži omývané tyrkysově průzračnou vodou Egejského moře.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji