Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15 Další »

Half Moon Blue * * * *

Tobago

Hotel Half Moon Blue postavený v koloniálním stylu s vysokými stropy a prostornými verandami shlíží z kopce na skrytou zátoku. Jeho prostředí i celé pojetí je stvořené pro trávení lenivých dní a romantických, exotických nocí dovolené.

Detail Hotelu

Hilton Moorea Lagoon Resort * * * * *

Moorea

Hilton Moorea Lagoon Resort se rozkládá na výběžku mezi plážemi dvou zátok. Luxusní bungalovy jsou koncipovány tak, že respektují typickou architekturu Polynésie při zachování veškerého možného komfortu.

Detail Hotelu

Chalets D´Anse Forbans * * *

Seychely

Tříhvězdičkový romantický resort, který byl postaven u krásné slunečné pláže Anse Forbans, nabízí moderní, cenově dostupné a pohodlné ubytování, pouze o stravu se musíte postarat sami.

Detail Hotelu

Intercontinental Le Moana Bora Bora Resort * * * * *

Bora Bora

Intercontinental Le Moana se rozkládá na místě zvaném Matira Point, které je považováno za jedno z nekrásnějších míst světa. A to z něj učinilo jeden z nejvíce romantických resortů své kategorie na Bora Bora.

Detail Hotelu

Intercontinental Moorea Resort & Spa * * * * *

Moorea

Krásný, romantický resort s nadmořskými chatkami roztroušenými nad mělkým tyrkysovým mořem a malými ostrůvky u pobřeží a vzrostlými palmami v hotelových zahradách vám vezme dech.

Detail Hotelu

Intercontinental Tahiti Resort * * * * *

Tahiti

Intercontinental Tahiti Resort je dlouhodobě považován za jeden z předních hotelů na Tahiti. Přátelský personál a lokace mají na svědomí, že se tu host cítí jako doma. Ze všech míst hotelů můžete obdivovat výhled na oslnivou, fascinující lagunu a na horizontu tajené hory nedalekého ostrova Moorea.

Detail Hotelu

Jade Mountain * * * * * *

Svatá Lucie

Na majestátně rozléhajících se 242 hektarů přímořského rezortu Anse Chastanet shlíží areál hotelu  Jade Mountain coby přírodu-respektující architektura velebící krásy jedinečného ostrova Svatá Lucie.

Detail Hotelu

Jalousie Plantation * * * * *

Svatá Lucie

Luxusní resort The Jalousie Plantation je zasazen do bezmála 100 akrů rozlehlého tropického pralesa, přímo na pobřeží malebné zátoky, nad níž se tyčí ikonické vrcholy Piton. Jak název napovídá je postaven v plantážnickém stylu, který mu dává starobylý šarm.

Detail Hotelu

La Reserve * * * *

Seychely

Malý rodinný hotel La Reserve měl vždy mezi návštěvníky Seychel velmi dobrou pověst. Ale nyní po renovaci, kterou prošel v roce 2007, dokáže uspokojit i náročnější klientelu.

Detail Hotelu

La Source Hotel * * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový resort La Source nabízí širokou škálu SPA terapií, aktivit, vodních sportů a kurzů, při kterých si odpočinete od starostí všedních dnů a odreagujete přebytečný stres.

Detail Hotelu

Ladera Resort * * * *

Svatá Lucie

Hotel Ladera vznikl přestavbou jedné z nejstarších plantáží v okolí města Soufrière. Hnízdí ve stahu hory St. Lucie ve výšce 330 metrů s krásným výhledem na hory Piton a Karibské moře. Snahou hotelu je nabídnout klientům odpočinek v souladu se zachovalou přírodou Svaté Lucie.

Detail Hotelu

Le Canonnier * * * *

Mauricius

Jeden z nejoblíbenějších hotelů na Mauriciu patřící do řetězce Beachcomber, je ze tří stran obklopen plážemi a nabízí velmi slušný poměr ceny a výkonu.

Detail Hotelu

Le Grand Courlan * * *

Tobago

Hotelový resort Le Grand Courlan Spa je hodnocen úrovní 3,5 hvězdičky, což značí lepší průměr. Může být ideálním působištěm pro jednotlivce, páry či starší osoby, kteří hledají klid, protože je určen pouze pro dospělé, děti mladší 16ti let tu nemohou být ubytovány.

Detail Hotelu

Le Mauricia * * * *

Mauricius

Hotel Le Mauricia patřící do sítě Beachcomber se nachází přímo v mauricijském letovisku Grand Baie a to je jeho výhodou i prokletím - někteří rádi využijí možnosti, které Grand Baie  nabízí, druhým naopak může živější provoz v okolí hotelu vadit.

Detail Hotelu

Le Meridien Barbarons * * * *

Seychely

Moderní hotelový komplex Le Meridien Barbarons sice patří do vyšší-střední cenové kategorie, ale za to poskytuje slušnou nabídku aktivit a sportovního vyžití, stejně jako příjemné ubytování s kvalitní péčí.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji