Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tobago |  Hotely Tobago |  Le Grand Courlan

Le Grand Courlan * * *

Tobago

Hotelový resort Le Grand Courlan Spa je hodnocen úrovní 3,5 hvězdičky, což značí lepší průměr. Může být ideálním působištěm pro jednotlivce, páry či starší osoby, kteří hledají klid, protože je určen pouze pro dospělé, děti mladší 16ti let tu nemohou být ubytovány. V ceně pobytu All Inclusive je také většina služeb v hotelových lázních, každý obdrží denně jednu SPA proceduru zdarma.

Poloha

Prázdninový resort Le Grand Courlan Spa leží nedaleko pláže města  Black Rock, asi dvacet minut od letiště a hlavního města Scarborough, kde najdete mnoho nákupních příležitostí, ale i restaurací či společenského vyžití. Z dalších přírodních či historických zajímavostí, které se nacházejí nedaleko, jmenujme proslulou Želví pláž, pevnost Bennett nebo Botanickou zahradu ve Scarborough.

O hotelu

Resort  Le Grand Courlan Spa  je tvořen několika většími budovami, v jejichž centru se leskne velký bazén obklopený terasami se slunečníky a lehátky. Hotel poskytuje All Inclusive služby, jídlo je podáváno v hotelových restauracích či barech. Dále jsou hostům k dispozici recepční služby, obchůdky, prádelna, ve veřejných prostorách připojení k internetu. Součástí hotelu je i kasino, lázně nebo tenisové hřiště. Vybavení pro obchodní jednání zahrnuje business centrum, malé zasedací místnosti s audiovizuálním zařízením či nabídka banketů.

Ubytování

Na výběr je z třiaosmdesáti pokojů, které jsou v podstatě stejné, liší se jen výhledem, případně jacuzzi.

Deluxe Ocean View

Pokoje s balkonem, z něhož je výhled na oceán, jsou vybaveny klimatizací, televizí, příslušenstvím na výroku kávy a čaje, bezpečnostním zařízením.V koupeně  je sprchový kout i vana, WC a fén.

Deluxe Gardenview

Vybavením odpovídá Deluxe Ocean View, ale výhled je orientován do zahrady.

Garden Plunge Pool Room

Mají v zahradě soukromou horkou lázeň.

One Bedroom Jacuzzi Suite

Má dvě ložnice z nichž jedna je vybavená jacuzzi.

Restaurace a bary

The Pinnacle

  • francouzská a mezinárodní kuchyně
  • snídaně, obědy, večeře

Caribbean Bistro

  • karibské speciality
  • obědy, večeře

Buccaneer's Beach Bar & Grill

  • plážová restaurace otevřená pouze odpoledne
  • podává obědy a svačinky mezinárodní a lokální kuchyně

Breezes Bar

  • mezinárodní i lokální koktejly
  • večerní představení

Ripples Swim-up Pool Bar

  • bar poskytuje občerstvení a nápoje u bazénu

Stravování

Hotel poskytuje All Inclusive servis, který zahrnuje plnou penzi – snídaně, obědy, večeře ve formě bufetu nebo a la carte – vybrané druhy vín a šampaňského, jednu lázeňskou kůru denně, využití příslušenství k nemotorizovaným sportům, účast na sportovních poskytovaných hotelem včetně tenisu.

Aktivity

Vzhledem k All Inclusive službám je většina aktivit v hotelu i na jeho pláži v ceně: stolní hry a knihovna, nemotorizované vodní sporty, potápění, rybaření, dva tenisové kurty (jeden osvětlený). Hotelové lázně poskytují masáže, saunu, péči o pleť i tělo, hydroterapii a další.

Golf

Nedaleko se nachází Mt. Irvine Golf Course, osmnácti jamkové hřiště s jedinečným výhledem na Karibské moře. Bylo postaveno s roce 1968 na jemně se vlnících polích bývalých kokosových plantážích.

Zdroj foto: Le Grand CourlanVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji