Exotická svatba

tel. 251 566 249

Fidži |  Hotely Fidži |  Treasure Island Resort

Treasure Island Resort * * * *

Fidži

Resort s příznačným názvem – Treasure Island – tedy ostrov pokladů – je zasazen na malém korálovém atolu a patří k nejoblíbenějším fidžijským resortům již po více než 36 let. Specializuje se na svatby a pobyty párů na svatebním cestě, ale nezříká se ani návštěv rodin, které hledají opravdu romantický kout světa.

Poloha

Treasure Island patří do skupiny ostrovů Mamanuca, které se nacházejí na východ od hlavního Viti Levu. Vzdálen  je jen 17 kilometrů od letiště, což mu umožňuje dopravovat své návštěvníky rychlou lodí na hotel hned v den příletu, není tedy třeba čekat v hotelu v Nadi celý další den na transport.

K resortu náleží i malý bezpečný přístav a lodě tam kotvící slouží klientům i k výletům na okolní ostrovy, za rybařením nebo k návštěvě zajímavých potápěčských lokalit. Treasure Island se totiž nachází  jen 400 metrů ok korálového útesu a dobří plavci tak mohou fantastický barevný podmořský svět pozorovat  nejen s potápěčským vybavením, ale i jen pomocí šnorchlu.

O hotelu

Ostrovní resort Treasure Island je otevřen jak rodinám s dětmi, novomanželským párům na líbánkách, tak i zamilovaným, kteří přijeli uzavřít sňatek. Pro ty je dokonce připravena překrásná svatební kaple.

Pro odpočinek hostů byl nedávno vybudován komplex tří bazénů, kde návštěvníci zažijí mnoho legrace, stejně jako tu najdou příjemné chvíle relaxace. Na rozmazlování těla i ducha jsou zase jako stvořené hotelové SPA. V jejich nabídce najdete například aromatické masáže celého těla, pečující kúry o obličej ale i manikúru a pedikúru.

O stravování se stará vynikající restaurace s mezinárodním i lokálním menu, které vládne oceňovaný šéfkuchař. Exotické koktejly i světově proslulé drinky míchají v hotelovém baru.

Výběr v butiku zahrnuje jak širokou nabídku upomínkových předmětů, ale i nezbytností, které jste mohli zapomenout doma, jako opalovací krémy, toaletní potřeby, knihy a podobně. Koupíte tu módní zboží a doplňky.

K dalšímu vybavení patří čistírna a prádelna, hotelový sejf, faxová a telefonní služba a další.

Ubytování

Nedávno zrestaurovaných 66 chatek poskytuje návštěvníkům pohodlí, komfort a maximální soukromí. Jsou vybavené klimatizací a stropním větrákem, ale ochlazuje je i chladná bríza od oceánu. Nechybí balkon s posezením a houpací sítí. Uvnitř hosté najdou lednici, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, fén, internetové připojení a plně vybavenou koupelnu.

Island Bure

Leží uprostřed bujné tropické zeleně asi 30 metrů od pláže. Jejich rozloha činí 38 m2 a jsou určené pro tři dospělé, nebo dva dospělé a dvě děti do 12ti let.

Oceanview Bure

Disponují dech beroucím výhledem na oceán přímo z pokoje a mají rozlohu 38 m2. Jejich rozloha činí 38 m2 a jsou určené pro tři dospělé, nebo dva dospělé a dvě děti do 12ti let.

Beachfront Bure

Blíž moři se už ubytovat nemůžete než v této chatce o velikosti 38 m2. Jejich rozloha je 38 m2 a jsou určené pro tři dospělé, nebo dva dospělé a dvě děti do 12ti let.

Oceanview Interconnecting Bure

Rodinné chatky o rozloze 86 m2 mají překrásný výhled na oceán a ubytují šest dospělých nebo čtyři dospělé a čtyři děti do 12ti let.

Beachfront Interconnecting Bure

Rodinné bydlení přímo na pláži je určeno pro šest dospělých nebo čtyři dospělé a čtyři děti do 12ti let.

Restaurace a bary

Elevuka Restaurant

  • hlavní restaurace
  • snídaně, obědy večeře
  • mezinárodní a lokální kuchyně
  • taneční večery při živé hudbě

Takia Bar

  • otevřeno od 10:00 do půlnoci
  • barmanské lekce a show

Ganilau

  • pouze večeře
  • lokální a evropské menu

Aktivity

Nabídka zvláště vodních aktivit je na ostrovním resortu široká, patří tam například šnorchlování, krmení ryb, výlety lodí se skleněným dnem nad korálové útesy. Dále potápění, motorové vodní sporty jako para-flying, jet skiing nebo vodní lyžování.

Velké oblibě se těší různé lekce jako třeba pletení košíků, výuka fidžijštiny, příprava marinád na ryby nebo nauka o využití bylin v přírodní medicíně.

Pokud ani to nestačí, mohou hosté vypustit přebytečnou energii při tenisu, mini golfu, volejbalu, stolním tenisu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji