Exotická svatba

tel. 251 566 249

Zakynthos |  Hotely Zakynthos |  Alexandra Beach

Alexandra Beach * * * *

Zakynthos

Na klidném místě, nedaleko centra města Tsilivi, přímo u písečné pláže, leží hotelový komplex Alexandra Beach čtyřhvězdičkové úrovně. Kolem hotelových budov se rozkládá zahrada s vysokými piniovými stromy, které stíní bungalovy rozeseté po zahradě. Celé dny můžete lenošit kolem hotelového bazénu nebo na plážových lehátkách. Ideální dovolená pro každého, kdo má rád klidné prostředí a zároveň si rád zajde do taveren či barů, brouzdá kamennými uličkami a navštěvuje obchůdky s módou či suvenýry.

Poloha

Příjemné letovisko Tsilivi leží asi pět kilometrů od hlavního města Zakhyntosu, do kterého jezdí několik pravidelných autobusových linek. Rušnou hlavní ulici lemují obchody, restaurace a bary. V okolí najdete malebné horské vesničky i soukromé pláže, které ocení milovníci přírody a zamilované páry vyhledávající soukromí. Pláže kolem města jsou čisté, písčité a mají pozvolný vstup do vody a disponuje širokou nabídkou vodních sportů a atrakcí. Cesta z letiště trvá asi 30-40 minut.

O hotelu

Bleděmodré hotelové budovy a bungalovy s červenými taškovými střechami postavené ve slohu inspirovaném středomořskou architekturou jsou obklopené zelení.  Na kraji útesu stojí hotelová restaurace, z jejíchž teras můžete obdivovat sousední ostrůvek Kefalonie. V hlavní budově se nachází recepce, TV místnost, bar, v patře jsou situované hostinské pokoje. Směrem k moři se rozkládá sladkovodní bazén s terasami, které vybízejí k odpočinku a lehátkách stíněných slunečníky, které jsou zdarma. V hotelu je dále k dispozici pool bar, beach bar, hifi připojení za poplatek, kulečníkový stůl a na pláži si můžete pronajmout šlapadla. Večery zpestří občasné animační programy, jako jsou například řecké večery, beach party apod.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje mají samostatnou koupenu se sprchou nebo vanou a WC, vhod jistě přijde také vysoušeč vlasů. I když celou dovolenou asi nebudete chtít trávit u televize, na pokoji ji najdete. V horkých dnech zase přijde k chuti chladný nápoj z lednice a individuální klimatizace. Trezor je za příplatek cca 14 Eur/pobyt. Varná konvice k dispozici na recepci. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Máte možnost jedné nebo dvou přistýlek a zapůjčení dětské postýlky. Klienti mohou být ubytováni v hlavní budově nebo v bungalovech s ohledem na obsazenost hotelu.

Stravování

V rámci ceny pobytu je hrazená polopenze formou bufetu.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji