Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Admiral Tsilivi * * * *

Zakynthos

Hotel Admiral, který patří do sítě Xenos Hotels, se nachází přímo v letovisku Tsilivi. Velký resort čítá na 180 pokojů, hosté mohou využít některý ze tří bazénů, nebo trávit celé dny v horkém písku pláží v Tsilivi, Bouka či Gaidaros. Resort svou živou atmosférou přímo vybízí, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili naplno.

Detail Hotelu

Alexandra Beach * * * *

Zakynthos

Na klidném místě, nedaleko centra města Tsilivi, přímo u písečné pláže, leží hotelový komplex Alexandra Beach čtyřhvězdičkové úrovně. Kolem hotelových budov se rozkládá zahrada s vysokými piniovými stromy, které stíní bungalovy rozeseté po zahradě. Celé dny můžete lenošit kolem hotelového bazénu nebo na plážových lehátkách.

Detail Hotelu

Anastasia * * * *

Zakynthos

Romantický hotel Anastasia je natřen tmavě růžovou barvou s bílými detaily. Ostrovní architektura je doplněna hlubokými balkony a terasami, které zajišťují soukromí pro posezení v jejich stínu. Romantický ráz hotelu podtrhuje bujná zelená zahrada s banánovníky, které plní i stínící a osvěžující funkci.

Detail Hotelu

Golden Sun and Beach * * * *

Zakynthos

Nedaleko jedné z nejhezčích pláží ostrova Zakhyntos se nachází hotelový komplex Golden Sun and Beach. Rozsáhlý resort tvořený několika budovami postavenými ve středozemním stylu s červenými taškami na střechách a jemně pastelovými zdmi je situován v zelené zahradě, které vévodí sladkovodní bazén.

Detail Hotelu

Louis Zante Beach * * * *

Zakynthos

Mezi vyhledávanými letovisky Laganas a Kalamaki leží oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Louis Zante Beach. Budovy postavené přímo u krásné písečné pláže. Je ideální hlavně pro rodiny s dětmi, kterým denně vyškolený personál připravuje celou řady zájmových aktivit, při kterých se drobotina spolehlivě zabaví.

Detail Hotelu

The Bay * * * *

Zakynthos

I nejnáročnější klienty uspokojí prostředí čtyřhvězdičkového hotelu The Bay. Leží na nejvýchodnějším výběžku Zakhyntosu a jeho architektura v sobě spojuje tradiční i aktuální prvky. Jeho vybavení je pak ryze moderní a elegantní a to od nábytku přes příjemně barevně laděný textil po dekorace.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji