Exotická svatba

tel. 251 566 249

Zakynthos |  Hotely Zakynthos |  The Bay

The Bay * * * *

Zakynthos

I nejnáročnější klienty uspokojí prostředí čtyřhvězdičkového hotelu The Bay. Leží na nejvýchodnějším výběžku Zakhyntosu a jeho architektura v sobě spojuje tradiční i aktuální prvky. Jeho vybavení je pak ryze moderní a elegantní a to od nábytku přes příjemně barevně laděný textil po dekorace. Komplex se skládá z několika budov, které jsou porůznu postavené v krásné, zelené zahradě. Hotel vyniká klidným prostředím, diskrétností a vynikajícími službami, okolí je pověstné nádhernou, panenskou přírodou vybízející k procházkám.

Poloha

Jihovýchodní část ostrova je proslulá krásnou přírodou s charakteristickými olivovými a piniovými háji, není divu, že patří k nejvyhledávanějším oblastem Zakhyntosu. Vassilikos je malé centrum s několika obchody a tavernami, tamní život se ale odehrává hlavně na plážích a hotelech.  Pokud zavítáte do této oblasti, nesmíte vynechat návštěvu jedné z proslulých pláží - Porto Zoro, Banana Beach nebo Gerakas. Cesta z letiště trvá necelou hodinu.

O hotelu

Hotel leží přímo u krásné pláže, kde se můžete opalovat, nebo využít bohaté nabídky vodních sportů.  V zahradě je také sladkovodní bazén, u něhož jsou zdarma lehátka a slunečníky. A děti se vyřádí v bazénu určeném přímo pro ně, nebo v miniklubu. Ze zařízení pro volnočasové aktivity jmenujme ještě dva tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis a fitness zdarma, které jsou pro hosty zdarma, dále saunu a jacuzzi. Stravování zajišťuje restaurace, něco malého na zub nebo osvěžující drinky dostanete ve snack baru či pool baru. K dispozici je společenská místnost s televizí, internet za poplatek cca 5 Eur za hodinu a supermarket.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj

Všechny dvoulůžkové pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, dále jsou vybavené lednicí, telefonem, individuální klimatizací, televizorem se satelitním příjmem a balkonem. Výhled na moře získáte za poplatek. Vysoušeč vlasů dostanete na vyžádání zdarma na recepci. Trezor najdete na recepci a jeho využití je zdarma. Zapůjčení dětské postýlky je zdarma. V některých pokojích je možnost jedné a v některých dvou přistýlek, ty ale nemají výhled na moře.

Rodinný pokoj nebo suita

Pro větší rodiny je možné zajistit za příplatek pronájem většího rodinného pokoje se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje, ale s oddělenými ložnicemi. Ty jsou navíc vybavené varnou konvicí na přípravu čaje nebo kávy, županem, DVD přehrávačem s možností zapůjčení zdarma ze širokého výběru DVD v anglickém jazyce.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji