Exotická svatba

tel. 251 566 249

Zakynthos |  Hotely Zakynthos |  Golden Sun and Beach

Golden Sun and Beach * * * *

Zakynthos

Nedaleko jedné z nejhezčích pláží ostrova Zakhyntos se nachází hotelový komplex Golden Sun and Beach. Rozsáhlý resort tvořený několika budovami postavenými ve středozemním stylu s červenými taškami na střechách a jemně pastelovými zdmi je situován v zelené zahradě, které vévodí sladkovodní bazén. Vyhlášená pláž Kalamaki je pokryta jemným pískem a, i když je vstup do vody pozvolný, užijí si zde nejen děti, ale i zkušení plavci. Příjemný hotel nepříliš vzdálený od letiště i krásné pláže je ideálním místem pro rodinnou dovolenou i prázdniny ve dvou.

Poloha

Menší a klidnější letovisko Kalamaki se nachází asi 15 minut jízdy jižně od  hlavního města Zakynthosu a letiště. Autobusem či krátkou procházkou po pláži se snadno dostanete do sousedního městečka Laganasu, takže  při svých výletech za typicky řeckými tavernami  a  veselým nočním  životem můžete střídat hned dvě města.

Proslulá pláž Kalamaki je známá nejen svým koupáním ale i faktem, že vzácné  želvy Caretta – Caretta si tento krásný kut Země vybraly za svůj domov a v létě na ní kladou svá vejce.  Mnoho jich plave jen tak v okolí pláže a je zajímavé je pozorovat.

O hotelu

Poměrně velký resort pojme skoro sto padesát pokojů, ale vzhledem k velikosti areálu vám to ani nepřijde. Jeho předností je, že nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu, a klienti se odtud vracejí nad míru spokojeni.

Pokud nemáte rádi koupání v moři, můžete strávit příjemné chvíle  opalováním na terasách  okolo velkého sladkovodního bazénu, kde jsou lehátka a slunečníky, na rozdíl od pláže, zdarma. Pro děti je připraven menší dětský bazén a hřiště.

Z nabízených rekreačních služeb jmenujme saunu a fitness za poplatek, naopak zdarma jsou  jacuzzi biliard, stolní fotbal a stolní tenis. V hotelu je také společenská hala s TV programem a internet, ovšem za poplatek.

Stravování a občerstvení zajišťují restaurace, taverna, snack bar a pool bar.

Ubytování

U našich klientů nejžádanější dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit o jednu a některé až o dvě přistýlky, a v případě potřeby i dětskou postýlkou zdarma. U pokoje je koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Klimatizace je v ceně pouze v období červenec a srpen. V pokoji dále najdete telefon, TV, rádio, fén, minibar a balkon nebo v případě pokojí v přízemí terasu. Připlatit si můžete za trezor v recepci (cca 27 Eur za pobyt)  a lednici (cca 60 Eur za pobyt). Wifi je zdarma pouze v pokojích typu Superior.

Stravování

V rámci pobytu máte zaplaceno All Incusive basic, které zahrnuje snídaně, obědy i večeře formou bufetu a to včetně nápojů alkoholických místní výroby a nealkoholických.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji