Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Elies Residence * * * * *

Lefkada

Pro náročné návštěvníky ostrova Lefkada doporučujeme ubytování v residenčním komplexu Elies. Dva kilometry od hlavního města ostrova najdete seskupení elegantních moderních vil, které nabízejí jedinečný výhled na přístav a západní část ostrova.

Detail Hotelu

Santa Marina * * *

Lefkada

Tříhvězdičkový hotel s šestapadesáti pokoji najdete nedaleko centra městečka Agios Nikitas. Klidné místo na kopci je sice vzdálené asi čtvrt hodiny od pláže, ale zato disponuje fantastickým výhledem na ostrov.

Detail Hotelu

Studia Averto * * *

Lefkada

Už na první pohled zaujmou Studia Averto nezvyklou architekturou. Zdi jsou obložené kameny, které evokují starobylost a působí velmi romanticky. V patrech se nacházejí prostorná studia a příjemné apartmány.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji