Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotel Pavlina * * * *

Peloponéský poloostrov

V krásném tichém prostředí nedaleko oblázkové pláže byl postaven hotel Pavlina, který disponuje fantastickým výhledem, protože stojí 15 metrů nad úrovní moře. Od pláže dělí hotel rozsáhlá zahrada, kde našla místo venkovní restaurace. Touhu po něčem ostřejším uspokojíte v baru, který se nachází u paty majáku, který je dominantou celého hotelu. Večery vám zpestří stylové řecké večery s hudbou a tancem.

Poloha

Půvabné letovisko Niforeika najdete na severozápadě Peloponéského poloostrova, kde se potkává Patraský záliv s Jónským mořem. Z pláží se někdy naskytne vzácný pohled na skalní masívy, které se tyčí na druhé straně Patraského zálivu a v noci bývá vidět osvětlená metropole Peloponésu Patra. Od roku 2004 můžete obdivovat Rio-Antirio, nejdelší most v Evropě, který spojuje Peloponéský poloostrov s pevninským Řeckem. Tento krásný most byl slavnostně otevřen u příležitosti letní olympiády 2004, která se konala v Athénách.

Město si uchovalo příjemnou atmosféru s velkými plochami zeleně a neuvěřitelně příjemným obyvatelstvem. Ke každé návštěvě Řecka patří taverny, které v Niforeice kromě dobrého jídla a pití nabízejí krásný výhled na moře. Niforeika je svou polohou ideální jak k odpočinku, tak k výletům za antickou historií; vzdálenost do Delf 140 km, Olympie 100 km, Epidauru 200 km, Mykén 150 km, Korintu 130 km, Athén 220 km.

O hotelu

Klidné prostředí hotelu Pavlina je podtrženo velkou zahradou a hezkou oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře. Lenošit můžete i u hotelového bazénu, který je obklopen lehátky se slunečníky, které jsou zdarma, na pláži pak za poplatek. Chladivé drinky a lehké občerstvení získáte u poolbaru.  Pro děti je připraven dětský bazén, hřiště a je také možné zajistit hlídání dětí, pokud si budete chtít vyrazit do města a nasáknout trochou zábavy pro dospělé. V hotelu se můžete zabavit tenisem, u hracích automatů, stolním tenisem, kulečníkem, případně si zahrát na nedalekém hřišti fotbal či basketbal (za poplatek), nebo můžete si půjčit jízdní kola a vyrazit do okolí za nesčetnými  památkami nebo jen tak. Wifi připojení můžete chytit zdarma v hale nebo lobby baru. Nechybí ani televizní místnost.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje  se nacházejí  ve třech samostatných budovách v těsné blízkosti vedle sebe. Jsou vybavené koupelnou se sprchou a WC, lednicí, telefonem, trezorem, a terasou či balkonem. Každý z pokojů má individuální klimatizaci. Za pokoj s výhledem na moře je nutné si připlatit. Dětská postýlka je zdarma, máte možnost dvou přistýlek.

Stravování

V rámci ceny pobytu získáváte stravování All Inclusive Basic, který zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, obědy a la carte s výběrem ze 2-3 jídel.  Po večeři se servíruje zmrzlina. Dále máte nárok na dopolední a odpolední svačinu, nealkoholické nápoje, kávu, čaj a některé druhy piva a vína.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji