Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Parga Beach * * * *

Parga

Parga Beach Resort je nedávno zrekonstruovaný hotel nacházející se nedaleko půvabného městečka Parga. Hotelové budovy obklopuje krásná zahrada a olivový háj, v těsném sousedství zahrady leží písečná pláž Valtos.

Detail Hotelu

Studia Nanos * * *

Parga

Pokud se ubytujete ve Studiích Nanos, budete se při každém pohledu z okna kochat nádherným výhledem celé město a nekonečné moře. Z druhé strany přiléhá k hotelu olivový háj, který ho odděluje od okolí a zajišťuje hostům klid a soukromí. Jelikož hotel byl postaven v nedávné době, je moderně a pohodlně vybaven, a i když disponuje pouze třemi hvězdičkami, nabídne pohodlné a příjemné ubytování.

Detail Hotelu



Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji