Exotická svatba

tel. 251 566 249

Parga |  Hotely Parga |  Parga Beach

Parga Beach * * * *

Parga

Parga Beach Resort je nedávno zrekonstruovaný hotel nacházející se nedaleko půvabného městečka Parga. Hotelové budovy obklopuje krásná zahrada a olivový háj, v těsném sousedství zahrady leží písečná pláž Valtos.

Poloha

Město Parga leží v malé zátoce pod pohořím Pindos v jedné z nejnavštěvovanějších částí Řecka – pevninském Epirusu. Malebné městečko křižují úzké uličky, krámky a obchůdky střídané kavárnami, maličká náměstíčka, často s hospůdkou uprostřed a prastarý hrad postavený na malém poloostrově nad městem. Příjemné procházky zažijete na promenádě vedoucí centrem města a po historickém přístavu. Ve městě je několik pláží - jedna přímo v centru, malá oblázková skrytá mezi skalisky se jmenuje Krio Neri a pod hradem je velká pláž Valtos. V bezprostředním okolí Pargy se nachází několik zajímavých historických objektů, z kterých byste určitě měli navštívit Nekromanteion, které bylo považováno za jedno z míst do podsvětí.

Od letiště je Parga vzdálena asi 65 kilometrů.

O hotelu

Hotel Parga Beach přímo u oblázkové pláže Valtos  nabízí klientům k dispozici bazén, dětské hřiště. Stolní tenis a různé elektronické hry. V hotelové hale získáte hifi připojení. Příjemné prostředí zajišťuje upravená zahrada.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje disponují koupelnou se sprchou a WC, televizorem se satelitním připojením, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, minibarem a balkónem nebo terasou.

Stravování

V ceně pobytu jsou snídaně formou bufetu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji