Exotická svatba

tel. 251 566 249

Parga |  Hotely Parga |  Studia Nanos

Studia Nanos * * *

Parga

Pokud se ubytujete ve Studiích Nanos, budete se při každém pohledu z okna kochat nádherným výhledem celé město a nekonečné moře. Z druhé strany přiléhá k hotelu olivový háj, který ho odděluje od okolí a zajišťuje hostům klid a soukromí. Jelikož hotel byl postaven v nedávné době, je moderně a pohodlně vybaven, a i když disponuje pouze třemi hvězdičkami, nabídne pohodlné a příjemné ubytování.

Poloha

Panické městečko Parga patří k nejvyhledávanějším lokalitám částí Řecka zvané Epirus. Obklopené olivovými a pinovými lesy, rozkládá se v malé zátoce pod pohořím Pindos. Jeho dominantou je zřícenina středověkého hradu, který nechal postavit paša Ali. Městečko křižují úzké uličky, lemované obchůdky s upomínkovými předměty, řeckou keramikou, alabastrovými soškami, oblečením. K návštěvě Řecka patří posezení v kavárničkách a tavernách a těch najdete v Parze nespočet a prakticky se při jejich návštěvě nemůžete splést, nabízejí typické řecké pokrmy jako gyros či souvlaki, které zapijete retsinou, vínem nebo ouzem.

Od letiště je Parga vzdálená asi 65 kilometrů.

O hotelu

Studia Nanos se nacházejí nedaleko centra, asi 300 metrů od kavárniček a taveren a asi půl kilometru od městské pláže. Druhá pláž Valtos je vzdálena si 15 minut, k dopravě můžete využít lodní taxi a budete o zážitek bohatší, přičemž cena se pohybuje kolem 4 eur.

Ubytování

Dvoulůžkové studio je zařízené koupelnou se sprchou, WC. Ke studiu náleží i kuchyňka s dvouvařičem a lednicí, vybavení plně dostačující k přípravě jakéhokoli jídla. V pokoji je i televizor se satelitním příjmem, trezor a individuální klimatizace (červnu a září za příplatek), sítě proti hmyzu, balkon. Máte možnost jedné přistýlky a zapůjčení dětské postýlky.

Stravování

O stravování se musíte postarat sami, ale pokud opravdu nechcete vařit, máte možnost přikoupit si večeře formou menu v místní taverně - salát, hlavní chod, řecké speciality.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji