Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.


Níže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Anacaona Boutique * * *

Anguilla

Tříhvězdičkový hotel Anacaona Boutique leží daleko od turistického ruchu, na samém cípu západního pobřeží ostrůvku Anguilla. Hotel je postaven v středozemním stylu, zařízen zářivými karibskými barvami.

Detail Hotelu

CuisinArt Resort & Spa * * * * *

Anguilla

Pětihvězdičkový luxusní reosrt CuisinArt Resort & Spa je charakteristický bílými štukovanými budovami, modrými kupolemi a stěnami ze skleněných bloků ve stylu art deco.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji