Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Právně platná svatba

Každá svatba začíná pochopitelně rozhodnutím, že dva lidé chtějí strávit zbytek života spolu. Pokud   hledáte na našich stránkách, máte tento důležitý krok za sebou a přemýšlíte o tom jak a kde. Exotická svatba nabízí ty nejatraktivnější lokality, které lze na Zemi nalézt, v nichž je možné bez problému uzavřít sňatek uznaný našimi úřady.

S výběrem ideálního místa Vám pomůžou podrobné informace o každém z nich, nabídka hotelů s detailní popisem a fotogalerií, ukázkové balíčky svateb s cenami zahrnujícími ubytování, letenky a administrativní poplatky spojené se svatbou v zahraničí. Některé z destinací jsou obecně levnější, jiní vysoce exkluzivní, a proto  finančně náročnější.

Až si vyberete jeden nebo více hotelů a upřesníte termín svatby, zašlete nám poptávku a my Vám obratem vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci na každý z nich.

Svatby v dalekých zemích se vůbec nemusíte bát, máme v této oblasti bohaté zkušenosti a spolupracujeme s prověřenými  cestovními kancelářemi. Se vším Vám rádi pomůžeme a poradíme. Vyřídíme veškeré otravné papírování jak u nás, tak ve vybrané lokalitě. Také nabízíme pomoc s výběrem svatebních šatů, které je lepší  přivést si na místo z domova. Pokud toužíte po exkluzivních fotografií, zajistíme fotografa, který s Vámi odletí a zdokumentuje nejen vaši svatbu, ale dění před ní a Vaše první společné kroky.

Anguilla - Karibská oblast

Anguilla je malý, útlý ostrůvek v Karibiku. Pyšní se krásnými plážemi, průzračnou vodou a zajímavými potápěčskými lokalitami. Nejatraktivnější ovšem je poměrně malé množství turistů, protože místní se rozhodli jít cestou exkluzivity a luxusu naproti přelidněnosti a lidovosti. Není divu, že jde o velmi oblíbenou destinaci hollywoodských celebrit.

Více o destinaci Anguilla

Antigua - Karibská oblast

V severní části malých Antil se nachází stát  Antigua a Barbuda tvořený třemi ostrovy – Antiguou,  Barbudou a Redondou. Místní tvrdí, že na ostrově Antigua se nalézá 365 pláží – na každý den jedna. Kolik jich zvládnete vyzkoušet vy?

Více o destinaci Antigua

Barbados - Karibská oblast

Rozhodnout se uspořádat svůj Velký den na Barbadosu nemusí být vůbec těžké. Půvabný ostrov v karibské oblasti ochlazují z oceánu vanoucí pasáty, moře je plné barevných korálů a tajuplných vraků, bílé pláže omývají tyrkysové modré vlny... umíte si představit lepší romantické prostředí?

Více o destinaci Barbados

Bora Bora - Francouzská Polynésie

Za nejkrásnější místo na světě bývá často označován ostrov Bora Bora. Není se čemu divit, zbytky mohutné sopky tvoří základ hlavního ostrova, který je obklopen lagunou chráněnou prstencem bariérových útesů. Nic tak krásného byste nedokázali vymyslet.

Více o destinaci Bora Bora

Britské panenské ostrovy - Karibská oblast

Kdysi se tu skrývali nebezpeční piráti před spravedlností, dnes slouží Britské panské ostrovy také jako úkryt, ale ne bukanýrů, nýbrž movitých amerických turistů, kteří se chtějí alespoň na chvíli schovat před civilizací. Neobvyklý vzhled ostrovů tvořených vrcholky podmořského masivu a  exkluzivní prostředí jim k tomu dávají jedinečné podmínky.

Více o destinaci Britské panenské ostrovy

Dominikánská republika - Karibská oblast

Dominikánská republika se rozkládá na ostrově Hispaniola, o který se dělí s chudým státem Haiti. Je o velmi rozmanitou zemi, jejíž střed tvoří hory, tyčící se do výše na 3000 metrů nad mořem, ty přecházejí v úrodná přímořská údolí. Zaručeně nadchne každého návštěvník přírodními krásami, rozmanitou faunou a skvělými letovisky.

Více o destinaci Dominikánská republika

Fidži - Tichý oceán

Souostroví Fidži se rozkládá na více než 300 ostrovech u rovníku v Tichém oceánu. Hornatou krajinu pokrývají pralesy, kde žijí tvorové, které jinde na planetě nenajdete. Fidži je také zemí protikladů, kde vedle luxusních resortů pro nejvybranější klientelu žijí lidé způsobem života, který je stejný jako před tisícem let.

Více o destinaci Fidži

Grenada - Karibská oblast

Ostrov koření, tak se také říká Grenadě, půvabnému koutu karibské oblasti, který proslul jako pěstitel skořice, hřebíčku, muškátového květu a oříšku.  Kromě toho, že je nejvoňavější, je také nejbarvitější – vnitrozemí pokryté hustým pralesem s mnoha vodopády, střední část tvoří suché oblasti a na hranici s mořem najdete krásné, bělostné pláže.

Více o destinaci Grenada

Kos - Řecko

Ostrov Kos patří mezi nejkrásnější řecké ostrovy, jeho hlavní město s malebným přístavem, křivolakými uličkami s obchůdky a kavárničkami je považováno za jedno z nejhezčích míst v Řecku. Nejen ono, ale přírodní scenérie zeleného ostrova se budou nádherně vyjímat na vašich svatebních fotografiích.

Více o destinaci Kos

Kréta - Řecko

Kréta je ostrovem protikladů – jedna část je chudá a málo obydlená s malým turistickým ruchem, ale za to obdařená nádhernou přírodou, zatímco další je smyslná, plná lidí, milých penzionů i luxusních hotelů, kde noční život divoce tepe každou noc. Zkrátka, každý si na největším řeckém ostrově najde to, co od ideální dovolené očekává. S dovolenou na Krétě nemůžete udělat chybu.

Více o destinaci Kréta

Lefkada - Řecko

Řecký ostrov Lefkada proslul zejména krásnými písečnými plážemi a čistým mořem, ideální ke koupání. Je s podivem, že i když patří mezi nejoblíbenější turistické destinace, dokázala si jeho letoviska zachovat přirozený ráz a nebývají tak přelidněná, jako jiné. Celý ostrov je typický velkou úrodností, a to díky velkému množství spodních vod a srážek. Pobyt na ostrově Lefkada si užije každý, kdo má rád koupání k moři a spíše než suché subtropické krajině, dává přednost svěží zelené přírodě.

Více o destinaci Lefkada

Lesbos - Řecko

Ostrov Lesbos je spjat hlavně se starověkou básnířkou Sapfó, ale žilo tam mnoho dalších spisovatelů, básníků či filosofů. Možná je na ostrově něco, co podněcuje a inspiruje. Snad je to léto trvající pět měsíců, nebo četné termální prameny či krásné borovicové lesy? Nevíme. Ale můžete to při návštěvě zjistit vy.

Více o destinaci Lesbos

Mauricius - Indický oceán

Zelená perla Indického oceánu, tak se také říká ostrovu Mauricius, který spolu s dalším ostrovem Rodrigues a několika menšími ostrůvky tvoří Republiku Mauricius.

Více o destinaci Mauricius

Moorea - Francouzská Polynésie

Heslem obyvatel ostrova Moorea je ´Haere Maru!´ - ´Nepospíchej!´ a opravdu podle něho žijí, žádný spěch či stres, jen klid a pohoda, vše má svůj čas, nic neuteče. Výhodou Moorei oproti většímu a známějšímu Tahiti, je menší cestovní ruch a tudíž mnohem příjemnější dovolená. A mimochodem – věděli jste, že ostrov Morea tvarem připomíná srdce?

Více o destinaci Moorea

Parga - Řecko

Parga je jedním z nejkrásnějších řeckých měst. Leží ve stínu monumentálního pohoří Pindos, které charakterizují olivové háje a piniové lesy. Rušné dějiny, které oblastí prošly, způsobily, že hodně připomíná Itálii, taky trochu Turecko, ale nebudete tu postrádat nic, co se považuje za typicky řecké – taverny, kavárny, antické památky a neskutečně přívětivé lidi.

Více o destinaci Parga

Peloponéský poloostrov - Řecko

Peloponéský poloostrov patří k historicky nejzajímavějším místům Řecka. Nachází se na něm památky jak z řecké tak římské doby - v Koryntu si musíte prohlédnout zbytky antického města a Apolónova chrámu, ve městě Epidaurus spatříte unikátní antický amfiteátr a pak můžete zajet do nedalekého archeologického naleziště Tyrins.

Více o destinaci Peloponéský poloostrov

Rhodos - Řecko

Ostrov Rhodos je v bájích zasvěcen bohu Slunce Heliovi a opravdu, sluneční paprsky jej zalívají v průměru 300 dní v roce. Pokud má být vaše svatba zalitá Sluncem, které se pak bude odrážet i ve vašem manželství, těžko najdete lepší místo.

Více o destinaci Rhodos

Santorini - Řecko

Ostrovy Santorini leží na rozhraní Egejského a Krétského moře. Patří k nejzajímavějším světlovým lokalitám, jde vlastně o zbytky velkého ostrova, které před desítkami tisíc let zničil vulkanický výbuch. To co zanechal, vezme dech každému.

Více o destinaci Santorini

Seychely - Indický oceán

Seychely jsou synonymem tropického ráje. Neponičená příroda i moře, chráněná regulací vstupu turistů na území ostrovů dává pobytu punc luxusu a exkluzivity. Úchvatná žulová skaliska, které zdobí pláže, nenajdete nikde na světě. Na svatebních fotografiích se budou krásně vyjímat.

Více o destinaci Seychely

Svatá Lucie - Karibská oblast

Punc nejromantičtějšího místa celého Karibiku nese ostrov Svaté Lucie, jemuž se přezdívá Helena Západní Indie. Jeho ráz určují četné sopky, které  jsou i důvodem jeho vzniku. Najdete tu i krásné pláže a jedny z nejluxusnějších resortů  Malých Antil.

Více o destinaci Svatá Lucie

Tahiti - Francouzská Polynésie

Tahiti ostrov tvořený dvěma částmi spojenými úzkou šíjí, jako by už svým vzhledem vystihoval podstatu milenců – dvou lidí, které spojuje křehké, ale pevné pouto. Tahiti je země s usměvavým, přátelským obyvatelstvem, jako by láska byla jeho hlavním smyslem.

Více o destinaci Tahiti

Tobago - Karibská oblast

Tobago prý posloužilo Danielu Defoeovi jako předloha ostrova, na němž prožil svá dobrodružství Robinson Crusoe. Je součástí státu Trinidad a Tobago, přičemž druhý jmenovaný je málo obydleným územím nedaleko rovníku, kde jako by se zastavil čas.

Více o destinaci Tobago

Zakynthos - Řecko

Ostrov Zakynthos, nazývaný „Ostrov vůní“, přechází od úrodných nížin na východě po hory na západě, kde moře lemují skalnaté útesy. Daří se tam zemědělství a byl by hřích neochutnat některé z tamních vyhlášených výpěstků, jako jsou olivy a olivový olej, citrusy, domácí med a známé Zantské rozinky.

Více o destinaci ZakynthosVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji