Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

svatební cesta

Svatební cesta by měla být odpočinkem po náročných dnech předcházejících svatbě a zároveň oslavou prvních dní společného života, kdy se navzájem objevujete a poznáváte (pravda, to druhé je už trochu archaismus). Měla by proběhnout co nejpříjemněji, bez zbytečných starostí a zmatků, na místě, které má pro pár výjimečný význam, nebo je prostě jen krásné.

Níže si můžete vybrat cíl Vaší svatební cesty z destinací, které jsme pro Vás vybrali z nepřeberného množství pohádkových lokalit, které naše planeta  nabízí. Vesměs se jedná o půvabné tropické ostrovy nedaleko rovníku, které zdobí pro Středoevropana exotická krajina deštných pralesů s bohatými kulturními a historickými tradicemi.

S výběrem ideálního místa Vám pomůžou podrobné informace o každém z nich, nabídka hotelů s detailní popisem a fotogalerií, ukázkové balíčky svatebních cest s cenami zahrnujícími ubytování, letenky a  výhodami poskytovanými hotely párům na líbánkách.

Je to jednoduché, vyberte si destinaci, případně také hotely, které vás z naší nabídky zaujaly a pošlete nám poptávku. My vám připravíme pohádkovou cestu s přihlédnutím k Vašim finančním možnostem a přáním.

Anguilla - Karibská oblast

Anguilla je malý, útlý ostrůvek v Karibiku. Pyšní se krásnými plážemi, průzračnou vodou a zajímavými potápěčskými lokalitami. Nejatraktivnější ovšem je poměrně malé množství turistů, protože místní se rozhodli jít cestou exkluzivity a luxusu naproti přelidněnosti a lidovosti. Není divu, že jde o velmi oblíbenou destinaci hollywoodských celebrit.

Více o destinaci Anguilla

Antigua - Karibská oblast

V severní části malých Antil se nachází stát  Antigua a Barbuda tvořený třemi ostrovy – Antiguou,  Barbudou a Redondou. Místní tvrdí, že na ostrově Antigua se nalézá 365 pláží – na každý den jedna. Kolik jich zvládnete vyzkoušet vy?

Více o destinaci Antigua

Bali - Indický oceán

Ostrov Bali, někdy přezdívaný jako „ostrov Bohů“ je doslova prostoupený mystickou atmosférou. Země plná legend, bájí, démonů a starobylých zvyků se nachází v Indonésii na hranici Tichého a Indického oceánu a kromě duchovní potravy nabízí i fantastickou přírodu, moře a historii.

Více o destinaci Bali

Barbados - Karibská oblast

Rozhodnout se uspořádat svůj Velký den na Barbadosu nemusí být vůbec těžké. Půvabný ostrov v karibské oblasti ochlazují z oceánu vanoucí pasáty, moře je plné barevných korálů a tajuplných vraků, bílé pláže omývají tyrkysové modré vlny... umíte si představit lepší romantické prostředí?

Více o destinaci Barbados

Bora Bora - Francouzská Polynésie

Za nejkrásnější místo na světě bývá často označován ostrov Bora Bora. Není se čemu divit, zbytky mohutné sopky tvoří základ hlavního ostrova, který je obklopen lagunou chráněnou prstencem bariérových útesů. Nic tak krásného byste nedokázali vymyslet.

Více o destinaci Bora Bora

Britské panenské ostrovy - Karibská oblast

Kdysi se tu skrývali nebezpeční piráti před spravedlností, dnes slouží Britské panské ostrovy také jako úkryt, ale ne bukanýrů, nýbrž movitých amerických turistů, kteří se chtějí alespoň na chvíli schovat před civilizací. Neobvyklý vzhled ostrovů tvořených vrcholky podmořského masivu a  exkluzivní prostředí jim k tomu dávají jedinečné podmínky.

Více o destinaci Britské panenské ostrovy

Fidži - Tichý oceán

Souostroví Fidži se rozkládá na více než 300 ostrovech u rovníku v Tichém oceánu. Hornatou krajinu pokrývají pralesy, kde žijí tvorové, které jinde na planetě nenajdete. Fidži je také zemí protikladů, kde vedle luxusních resortů pro nejvybranější klientelu žijí lidé způsobem života, který je stejný jako před tisícem let.

Více o destinaci Fidži

Grenada - Karibská oblast

Ostrov koření, tak se také říká Grenadě, půvabnému koutu karibské oblasti, který proslul jako pěstitel skořice, hřebíčku, muškátového květu a oříšku.  Kromě toho, že je nejvoňavější, je také nejbarvitější – vnitrozemí pokryté hustým pralesem s mnoha vodopády, střední část tvoří suché oblasti a na hranici s mořem najdete krásné, bělostné pláže.

Více o destinaci Grenada

Lefkada - Řecko

Řecký ostrov Lefkada proslul zejména krásnými písečnými plážemi a čistým mořem, ideální ke koupání. Je s podivem, že i když patří mezi nejoblíbenější turistické destinace, dokázala si jeho letoviska zachovat přirozený ráz a nebývají tak přelidněná, jako jiné. Celý ostrov je typický velkou úrodností, a to díky velkému množství spodních vod a srážek. Pobyt na ostrově Lefkada si užije každý, kdo má rád koupání k moři a spíše než suché subtropické krajině, dává přednost svěží zelené přírodě.

Více o destinaci Lefkada

Maledivy - Indický oceán

Souostroví Maledivy patří mezi jedny z mála neporušených koutů Země. Tamní obyvatelé si své bohatství uvědomují a přírodu velmi přísně chrání. Díky tomu mohou návštěvníci obdivovat nádherné korálové ostrůvky táhnoucí se v délce 800 kilometrů, které jsou obklopeny křišťálově čistou vodou, známými i dosud neprozkoumanými korálovými útesy a fascinující podmořskou faunou a flórou.

Více o destinaci Maledivy

Mauricius - Indický oceán

Zelená perla Indického oceánu, tak se také říká ostrovu Mauricius, který spolu s dalším ostrovem Rodrigues a několika menšími ostrůvky tvoří Republiku Mauricius.

Více o destinaci Mauricius

Moorea - Francouzská Polynésie

Heslem obyvatel ostrova Moorea je ´Haere Maru!´ - ´Nepospíchej!´ a opravdu podle něho žijí, žádný spěch či stres, jen klid a pohoda, vše má svůj čas, nic neuteče. Výhodou Moorei oproti většímu a známějšímu Tahiti, je menší cestovní ruch a tudíž mnohem příjemnější dovolená. A mimochodem – věděli jste, že ostrov Morea tvarem připomíná srdce?

Více o destinaci Moorea

Seychely - Indický oceán

Seychely jsou synonymem tropického ráje. Neponičená příroda i moře, chráněná regulací vstupu turistů na území ostrovů dává pobytu punc luxusu a exkluzivity. Úchvatná žulová skaliska, které zdobí pláže, nenajdete nikde na světě. Na svatebních fotografiích se budou krásně vyjímat.

Více o destinaci Seychely

Svatá Lucie - Karibská oblast

Punc nejromantičtějšího místa celého Karibiku nese ostrov Svaté Lucie, jemuž se přezdívá Helena Západní Indie. Jeho ráz určují četné sopky, které  jsou i důvodem jeho vzniku. Najdete tu i krásné pláže a jedny z nejluxusnějších resortů  Malých Antil.

Více o destinaci Svatá Lucie

Tahiti - Francouzská Polynésie

Tahiti ostrov tvořený dvěma částmi spojenými úzkou šíjí, jako by už svým vzhledem vystihoval podstatu milenců – dvou lidí, které spojuje křehké, ale pevné pouto. Tahiti je země s usměvavým, přátelským obyvatelstvem, jako by láska byla jeho hlavním smyslem.

Více o destinaci Tahiti

Tobago - Karibská oblast

Tobago prý posloužilo Danielu Defoeovi jako předloha ostrova, na němž prožil svá dobrodružství Robinson Crusoe. Je součástí státu Trinidad a Tobago, přičemž druhý jmenovaný je málo obydleným územím nedaleko rovníku, kde jako by se zastavil čas.

Více o destinaci TobagoVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji