Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Symbolická svatba

Ptáte se, co je symbolická svatba? V některých destinacích nelze uzavřít sňatek, který by uznaly naše úřady jako platný. V jiných zemích sice není problém s legalitou tam uzavřených sňatků, ale jednání s tamními úřady je tak zdlouhavé a náročné, že se někdy právně platné uznání stavby táhne několik měsíců nebo i let.

Bylo by ale škoda o možnost přijít o slavností svatební obřad v některých z těchto zemí, neboť jejich příroda, kulturní i obřadní tradice jsou ojedinělé a nádherné. Proto v takových případech doporučujeme uzavřít sňatek tzv. na oko. Zažijete slavností svatební obřad se vším všudy – s duchovním, uprostřed záplavy květin, na  běloskvoucí pláži pod paprsky zapadajícího slunce, zkrátka jako by se jednalo o opravdickou svatbu.

Převést symbolický sňatek na právně platný není problém. Po návratu si zajděte na Vaši radnici, kde se nechte oddat třeba tím nejjednodušším obřadem. Vždyť Váš velký den již proběhl v daleké, exotické zemi!

Symbolická svatba je také vhodná pro obnovení manželského slibu. Dočkali jste se spolu významného kulatého výročí či jen toužíte zase naplno prožít romantické chvíle, protože všednodennost povinností, práce a rodiny už vás zmáhá? Symbolická svatba  na některé z nádherných pláží Malediv či mystického Bali Vám nalije do žil novou životní energii a dá Vám vzpomenout, proč jste kdysi na tuhle cestu vyrazili právě spolu.

Maledivy - Indický oceán

Souostroví Maledivy patří mezi jedny z mála neporušených koutů Země. Tamní obyvatelé si své bohatství uvědomují a přírodu velmi přísně chrání. Díky tomu mohou návštěvníci obdivovat nádherné korálové ostrůvky táhnoucí se v délce 800 kilometrů, které jsou obklopeny křišťálově čistou vodou, známými i dosud neprozkoumanými korálovými útesy a fascinující podmořskou faunou a flórou.

Více o destinaci MaledivyVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji