Exotická svatba

tel. 251 566 249

Kréta |  Hotely Kréta |  Louis Creta Princess

Louis Creta Princess * * * *

Kréta

Komplex patřící do rodiny hotelů Louis Hotels oznámkovaný čtyřmi hvězdičkami je ideální především pro rodiny s dětmi vyhledávající špičkové ubytování a vytříbený servis. Pro hosty je připravena řada animačních programů a volnočasových aktivit v rámci hotelu.

Poloha

Maleme je menší letovisko s oblázkovou pláží, kde není ani v hlavní sezoně plno a moře je zde obzvlášť čisté. V centru najdete několik typických rybářských taveren, restaurací a barů. Při cestě do Chanii lze využít pravidelných autobusových linek. Z letiště je Maleme vzdálené cca 55 minut jízdy.

O hotelu

Hotel leží přímo u krásné oblázkové pláže ale ke koupání a odpočinku můžete využít i dva bazény, na jejichž terasách jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Děti se bezpečně vyřádí u dětského bazénu, na dětském hřišti, případně v dětském klubu, kde je připraven program pro děti do 14ti let.

Ke sportovnímu vyžití se nabízejí dva tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, volejbal, aerobic, herna nebo půjčovna kol.  Na pláži najdete širokou škálu vybavení pro vodní sporty. Večery můžete v poklidu strávit ve společenské místnosti, kde je k dispozici mimo jiné i televize, pokud zatoužíte po zábavě, navštivte hotelovou diskotéku.

Ve vstupní hale najdete recepci, můžete se zde také za poplatek připojit k WiFi. K dispozici je prádelna za poplatek. Pro klidné spaní i lékařský dozor.

Ubytování

Standardní ubytování nabízíme ve dvoulůžkovém, klimatizovaném pokoji s balkonem či terasou s výhledem do zahrady. K pokoji patří i koupelna s WC a sprchovým koutem a fénem. V pokoji je televize se satelitní přípojkou, rádio, telefon, mini lednička. Je možné si objednat až dvě přistýlky, ale na pokoji mohou bydlet maximálně tři dospělé osoby. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Za příplatek je možné získat pokoj s výhledem na moře.

Stravování

All Inclusive Exclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Mezi 10:00 - 24:00 nealkoholické a lokální alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakie, džus, nealko). Během dne sendviče, toasty, odpoledne káva, čaj a sladké koláče.

Restaurace a bary

Samaria restaurant

  • snídaně a večeře formou bufetu

Dionissos Lobby Bar

  • nabízí svačiny a přesnídávky

Pizzeria Corner

  • obědy ve formě bufetu
  • svačiny a přesnídávky
  • pizza, těstoviny

Bikini

  • disco klub

Dedalos Pool Restaurant

  • restaurace u bazénu
  • obědy formou bufetu
  • BBQ

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji