Exotická svatba

tel. 251 566 249

Kréta |  Hotely Kréta |  Studia Sofia

Studia Sofia * * * *

Kréta

Tříhvězdičkový, nevelký, zrekonstruovaný komplex Studia Sofia patří k nejoblíbenějším v letovisku Agia Marina. Moderně vybavené dvoupatrové budovy stojí v krásně upravené zahradě s bazénem. V baru si můžete dát pivo nebo lehké občerstvení a jistě potěší, že vám je naservíruje česky hovořící obsluha.

Poloha

Západně od Chanii leží letovisko Agia Marina. Město plné restaurací, barů a obchodů se rozprostírá podél krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Při cestě do Chanii lze využít pravidelných autobusových linek. Transfer z a na letiště trvá cca 30 min.

O hotelu

Studia Sofia leží asi 100 metrů od moře, kde si můžete na pláži za poplatek pronajmout lehátka se slunečníkem. U bazénu je toto vybavení k dispozici zdarma. Pro děti je připraveno brouzdaliště a česky hovořící personál, který se o ně postará a v případě potřeby pohlídá.  V hotelu se nachází recepce, kde se můžete zdarma připojit na internet přes kabel, WiFi je přístupná po celém komplexu. V baru u bazénu najdete i televizi. Dlouhou chvíli můžete zkrátit hrou stolního tenisu.  V komplexu je i supermarket, kde si můžete nakoupit suroviny pro vaření a to se slevou, kterou u majitele získají automaticky všichni hosté Studia. Další nákupy můžete uskutečnit v nedalekém centru letoviska Agia Marina, kde najdete spoustu obchodů, taveren a barů.

Ubytování

Dvoulůžkové studio

K dvoulůžkovému pokoji přísluší koupelna se sprchou a WC, kuchyňka s dvouvařičem a ledničkou, trezor a balkon, u pokojů v přízemí pak terasa. Je možné si objednat dvě přistýlky.

Rodinné studio

Moderně zařízená studia pro 4-5 osob mají jednu nebo dvě ložnici a ubytovat se v nich mohou maximálně čtyři dospělí. Ostatní vybavení se stejné jako u dvoulůžkového studia.

Klimatizace je zdarma v hlavní sezóně, tedy v období 1.7. – 5.9., v ostatních termínech za příplatek 5 Euro/den (v případě apartmánu se dvěma ložnicemi se klimatizace připlácí za každý pokoj zvlášť).

Stravování

Stravování si musíte zajistit sami, k běžnému vaření je přizpůsobena kuchyňka v pokoji, suroviny lze nakoupit se slevou v supermarketu v komplexu Studia, nebo nedaleké vesnici.

Pokud se nechcete vařením obtěžovat, je možné si zaplatit polopenzi v nedaleké taverně. Polopenze zahrnuje kontinentální snídani a k večeři hlavní jídlo dle jídelního lístku, salát, nápoj a dezert.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji