Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatební cesta na klíč

Cestovní agentura Exotická Svatba Vám nabízí uspořádání luxusní svatby plné nezapomenutelných zážitků a inspirací, díky kterým Vám zůstanou vzpomínky na celý život.

Nechte si vypracovat originální řešení  svatební cesty do některé z exkluzivních destinací. Nabídneme několik řešení a Vy si sami vyberete takovou, která nejvíce odpovídá Vašim představám.

Delegáti cestovní agentury opakovaně navštívili a detailně poznali destinace, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Nezávazná poptávka

Pokud vyplníte poptávku co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, budeme schopni vypracovat cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Bali X

Pokud jste spokojeni se svým výběrem, pokračujte kliknutím na tlačítko "odeslat ke zpracování". Chcete-li ale zpracovat více nabídek a vybrat si mezi nimi, klikněte na "pokračovat ve výběru".Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji