Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 Další »

Bali Reef Resort * * *

Bali

Tříhvězdičkový Bali Reef Resort uspokojí méně náročné klienty, které potěší příjemnou, domáckou atmosféru. Je ideálním ubytováním pro aktivní lidi, kteří chtějí na Bali spíše cestovat nebo se věnovat sportům pod širým nebem.

Detail Hotelu

Bali Tropic Resort and Spa * * * *

Bali

Čtyřhvězdičkový hotel Bali Tropic Resort and Spa se nachází na pláži Tanjung Benoa, která je rájem pro milovníky vodních sportů, a proto o něco méně splňuje představy romantického lenošení na tiché pláži.

Detail Hotelu

Nikko Bali Resort Spa * * * * *

Bali

Pětihvězdičkový Nikko Bali Resort & Spa resort v Nusa Dua nabízí jedinečný výhled na Indický oceán, jenž mu poskytuje umístění na vrcholu 40ti metrového útesu.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Anantara Seminyak * * * * *

Bali

Anantara Seminyak patřící do mezinárodního vynikajícího hotelového řetězce je situován u jedné z nejkrásnějších pláží Seminyak, která je známá pro skvělé podmínky pro surfování.

Detail Hotelu

Bagus Jati * * * * *

Bali

Milovníci duchovna, svěžího horského vzduchu a poklidu najdou ideální dovolenou v hotel Bagus Jati, který vznikl přestavbou bývalé hinduistické usedlosti, jež dodává komplexu budov usazených pod vrcholky hor duchovní atmosféru.

Detail Hotelu

Bali Hyatt * * * *

Bali

Hotel Bali Hyatt nabízí ideální spojení klidné dovolené v krásném prostředí tropické zahrady přímo u pláže a společenského vyžití přilehlého letoviska Sanur, které nabízí bohatou nabídku obchodů se suvenýry a tradičním folklorním zbožím ale i rušný noční život v nesčetných hospůdkách a barech.

Detail Hotelu

Bali Legian Beach * * * *

Bali

V jazyku Bali znamená slovo Legian něco ´sladkého, potěšujícího, rozkošného pro smysly´. A to samé se snaží splnit resort Bali Legian Beach svým hostům, o které pečuje přátelský, usměvavý personál, jehož cílem je, aby tamní pobyt nebyl jen rozkošný, ale také nezapomenutelný.

Detail Hotelu

Bali Mandira Beach Resort * * * *

Bali

Hotel je postaven u krásné pláže letoviska Legian a zároveň nedaleko města Kuty, areál je zasazen v romantické tropické zahradě, která lemuje pláž známou úchvatnými západy slunce.

Detail Hotelu

Bvlgari Hotels and Resorts Bali * * * * *

Bali

Ty nejnáročnější cestovatele stejně jako zamilované páry, které touží po klidném romantickém kousku ráje, uspokojí špičkový hotel Bvlgari Hotels and Resorts Bali. Za velmi příznivé ceny nabízí vysokou kvalitu služeb i ubytování.

Detail Hotelu

Conrad Bali * * * * *

Bali

Nároční cestovatelé asi vědí, že synonymem hotelového řetězce Conrad je slovo luxus. A nyní tuto špičku mezi hotely najdete i na překrásném a mytickém ostrově Bali.

Detail Hotelu

Four Seasons Resort at Jimbaran Bay * * * * *

Bali

Hotel řetězce Four Seasons se nachází v odlehlé rybářské vesnici a je postaven na terasovitém svahu, který skýtá nádherný výhled na zátoku Jimbaran a svatou horu Gunung Agung.

Detail Hotelu

Grand Hyatt Bali * * * * *

Bali

Romantický resort Grand Hyatt Bali byl projektován jako vodní palác s jezírky, parkovými zahradami a pěti bazény připomínajícími laguny i řeky hostí nízkopodlažní stavby v balijském stylu.

Detail Hotelu

Jimbaran Puri Bali * * * * *

Bali

Hotel Jimbaran Puri Bali je umístěný v klidné zátoce u rybářské vesnice s nádhernou zahradou plnou romantických zákoutí a jezírek. To hovoří pro romanticky založené páry na líbánkách, nebo jako ideální místo pro svatbu.

Detail Hotelu

Kayumanis Nusa Dua Private Villa & Spa * * * * *

Bali

Neotřelá architektura hotelu a hotelových vil nabízí komfort těm, kteří hledají dokonalý relax a soukromí.

Detail Hotelu

Kayumanis Ubud * * * * *

Bali

Horský hotel Kayumanis Ubud se orientuje na relaxační a odpočinkové pobyty, které pomáhají klientům načerpat novou životní sílu a alespoň na dobu pobytu zapomenout na okolní svět se všemi jeho negativy a starosti.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji