Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.


Níže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Dreams Punta Cana Resort and Spa * * * * *

Dominikánská republika

Luxusní pětihvězdičkový resort Dreams Punta Cana Resort and Spa leží u palmami obklopené pláže v lokalitě zvané Punta Cana, která byla zvolena osmou nejkrásnější destinací Karibiku a Mexika.

Detail Hotelu

Excellence Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Pětihvězdičkový resort Excellence Punta Cana obklopí klienty všudy přítomným luxusem. Je situovaný v palmové zahradě podél bílým pískem pokryté pláže. Budovy postavené v koloniálním stylu jsou určeny pouze pro pobyt dospělých, aby náročným návštěvníkům zajistili co největší klid a pohodlí.

Detail Hotelu

Gran Bahía Príncipe Ambar * * * * *

Dominikánská republika

Pětihvězdičkový luxusní resort patří do skupiny hotelů Bahía Príncipe. Velký komplex Ambar je určen pouze pro dospělé a na své exkluzivní služby láká především páry. Dovolenou svých snů tu zažijí nároční cestovatelé, kterým nevadí sáhnout hlouběji do kapsy a za luxus si rádi připlatí.

Detail Hotelu

Gran Bahía Príncipe Cayo Levantado * * * * *

Dominikánská republika

Pětihvězdičkový resort Gran Bahía Príncipe Cayo Levantado patřící do španělského řetězce Bahía Príncipe naleznete na ostrůvku Cayo Levantado, který proslavily reklamy na oblíbený karibský rum Bacardi. Nejspokojenější v resortu budou asi novomanželé na líbánkách – najdou tu krásné, romantické prostředí, všudypřítomný luxus, ale také bohatý noční život, který ke správné dovolené neodmyslitelně patří.

Detail Hotelu

Gran Bahía Príncipe Esmeralda * * * * *

Dominikánská republika

Španělský řetězec luxusních hotelů Bahia Principe provozuje v Dominikánské republice několik špičkových hotelů a jeden z nich – Esmeralda - se nachází na západním pobřeží Dominikánské republiky známém jako Punta Cana. Jde o nedávno postavený pětihvězdičkový komplex, který je určen široké klientele.

Detail Hotelu

Majestic Colonial Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Rozsáhlý pětihvězdičkový resort Majestic Colonial Punta Cana je bez pochyby skvělým místem odpočinku pro páry, rodiny s dětmi i skupiny. Příjemné tropické prostředí, široká nabídka aktivit, jedinečná gastronomie, nákupní možnosti, večerní zábavné show v karibském rytmu – to jsou jen některé z kratochvílí, které jsou pro hosty hledající oddech a únik od starostí všedních dnů přichystány.

Detail Hotelu

Majestic Elegance Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Majestic Elegance Punta Cana je mladší, sesterský resort sousedního Majestic Colonial. V Majestic Elegance Punta Cana najdete odpověď na otázku, jak naplnit potřeby klientů, kteří sní o dovolené ve velkém stylu, kvalitním vybavení a nadstandardním servisu, bez ohledu na to, zda je zamilovaná dvojice, rodina s dětmi, nebo osamělý cestovatel.

Detail Hotelu

Paradisus Palma Real Golf & Spa * * * * *

Dominikánská republika

Resort Paradisus Palma Real platí za zosobnění elegance. Své hosty obklopuje komfortem a jednoduchou krásou. Čisté hotelové pláže omývá krystalické karibské moře, v zahradách se tyčí vysoké palmy stínící skvostné hotelové budovy.

Detail Hotelu

Paradisus Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Snahou hotelového komplexu Paradisus Punta Cana je vytvořit prostředí rovnováhy mezi přírodou a moderním životním stylem. Pobyt zde bude blízký lidem, kteří jsou rádi obklopeni přírodou, ale nedokáží se odepřít luxus a špičkové služby.

Detail Hotelu

Sanctuary Cap Cana - Salamander Resort * * * * *

Dominikánská republika

Pětihvězdičkový resort Sanctuary Cap Cana je součástí seskupení Grand Resorts v Cap Cana. Rozsáhlý komplex leží podél dlouhé rovné pláže byl postaven ve španělském koloniálním stylu s historizujícím šmrncem z lokálních přírodních materiálů jako kámen a dřevo. Jeho výstavba pohltila 110 milionů dolarů.

Detail Hotelu

Sivory Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Odlehlý resort, obklopený tropickou zahradou podél rozlehlé soukromé pláže omývané vodami Karibského moře – to všechno zahrnuje pětihvězdičkový hotel butikového tipu Sivory Punta Cana. Pobyt v něm Vám přinese rozmazlování všech smyslů, které člověk má, i odpočinek, po němž dlouho touží.

Detail Hotelu

Zoëtry Agua Punta Cana * * * * *

Dominikánská republika

Únik před hektickým životním stylem nabízí luxusní dominikánský hotel Zoëtry Agua Punta Cana. Oáza klidu s pouze jedenapadesáti přepychově zařízenými suitami, které jsou zařízené podlahami z tropického dřeva a kamennými akcenty ve stavbě, příjemně harmonizuje s okolní bujnou přírodou a přilehlým oceánem.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji